GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: na, netie, przestroga, uwaga

UWAGA NA NETIE - przestroga
Autor Wiadomość
Neo69 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 01:50   UWAGA NA NETIE - przestroga

Przestrzegam wszystkich, ktorzy zastanawiaja sie nad zamiana TP na Netie. Bynajmniej nie jestem wielbicielem TP dla jasnosci. Dwa razy usilowalem odejsc z TP skuszony oferta Netii, oferta byla tansza i bogatsza. Za kazdym razem na wlasne zyczenie pozbawilem sie przez to internetu na miesiac. Pierwszy przypadek mial miejsce dwa lata temu, kiedy postanowilem zmienic Neo na radiowa Netie. Wypowiedzialem umowe TP po uprzednim sprawdzeniu u operatora, ze moje miejsce zamieszkania ma pokrycie sygnalu. Po czym gdy przyjechali technicy Netii stwierdzili, ze sygnal jest za slaby zeby podlaczyc net - mimo iz antene widac z mojego domu. Z podwinietym ogonem wrocilem do TP, ale przez miesiac nie mialem netu. Drugi przypadek to kwestia ostatnich 2 tygodni. Znow zrezygnowalem z TP bo Netia skusila mnie oferta 6mb/s za cene 1mb/s w TP. Podpialem umowe z Netia i gdy nadszedl dzien rozpoczecia serwisu przez Netie jakas panienka zadzwonila do mnie i powiedziala, ze 6mb/s to oni nie sa w stanie dostarczyc, moze 2mb/s ale zeby sie dowiedziec musze przeslac im wniosek. Nie musze nadmieniac, ze tego samego dnia TP odciela mi net. W Netii poza tym maja taki bajzel, ze co dwa dni dzwoni do mnie ktos inny oferujac znow 6mb/s. Znow nie mam netu i nie wiem jak dlugo. Z pewnoscia nigdy juz nie skusze sie na zadna oferte Netii. Problem w tym, ze moja praca opiera sie na internecie. Ktos z Netii podpisal ze mna umowe, wiedzac, ze nie beda sie z niej w stanie wywiazac. Umowa jest oczywiscie niewazna, ale ja zostalem pozbawiony mozliwosci zarobkowania. I co? Mam pozwac Netie do sadu o utracone korzysci? W tym kraju zajeloby mi to kilka lat plus pewna nerwice. Pozostaje mi tylko przestrzec Was przed ignorancja, oszustwami i niewiarygodnoscia Netii.

Pozdrawiam
_________________
Neo69
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 10:24   

Powiem ci tak. Kiedy zamawiam cokolwiek to najpierw sprawdzam czy realne jest założenie tego w moim mieście. Tak właśnie był kiedy choćby pierwszy raz zakładałem neostradę. Powinieneś być ostrożniejszy zwłaszcza ze względu, że jak sam mówisz Twoja praca oparta jest na internecie. W jeśli chodzi o bałagan... niestety każda sieć ma pracowników, którzy mają płacone za namówione osoby do skorzystania z usługi, no i każdy chce ich załatwić jak najwięcej - a nas to wkurza i jest to oczywiste.
 
     
chojnak777 
Nowy(a) na forum
chojnak777


Wiek: 49
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Jaktorów
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 18:00   

Korzystam z neta od Netii od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony,łącze na linii TPSy,2Mb hula bez zarzutu.Wiosną mój kumpel z racji że mieszka daleko od linii TPSy chciał skorzystać z netu radiowego Netii ,ci wysłali najpierw technika z GPS i miernikiem sygnału,niestety okazało się że nie ma zasięgu i po sprawie,wszystko za free.Ale odbiegając od tematu netu,znam typa który mieszkał na piętrze komunalnej kamienicy.Podjarany ofertą zafundował sobie zestaw tv-sat Nki,okazało się że żadna ze ścian jego mieszkania nie jest skierowana na północ a inni lokatorzy nie zgodzili się na montarz antenki na ich ścianie.Został bez upragnionej tv z abonamentem do płacenia.Pozdrawiam.
_________________
chojnak777
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Śro Cze 24, 2009 10:06   

Tym samym dziwi mnie fakt, że kolega też nie zamówił takiego technika, który sprawdza możliwość instalacji netu.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Cze 24, 2009 12:36   

Niema się co przejmować majaczeniem użytkownika który napisał jeden post z jakimiś żalami ;) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 10:15   

Teraz widzę, ża na forum roi się od takich tematów. Przed chwilą dodałem komentarz w innym, mogli by chociaż odpowiedzieć na pytania userów, a nie zostawić i nigdy nie wrócić.
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 10:43   

Zamawiałam Netię i jestem zadowolona, a też lecę na linii TP SA. Ja jakoś nie miałam problemów. Zamówiłam przez Internet na stronie Netii, trochę musiałam popędzić techników z tepsy. Jednak dostali porządny opieprz i Netia działała mi w ciągu tygodnia. Linia była gotowa, zalogwałam się na stronie Netii, wpisałam co trzeba i wszystko było aktywowane. Do dziś lata aż miło.
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 11:14   

Dlatego dajmy sobie spokój z dalszym komentowaniem takich bezsensownych tematów bo szkoda słów...
Żal mi tych pustych autorów tych tematów...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>