GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gts7330, samsung

Samsung GT-S7330
Autor Wiadomość
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 19:32   Samsung GT-S7330

Od kilkunastu dni jestem posiadaczem tego telefonu.
Telefon robi bardzo dobre wrażenie. I daje wiele możliwości.


Wygląd- Po otwarciu pudełka ukazuje nam sie błyszczący wyświetlacz a nieco niżej lustrzany panel dotykowy i cztery przyciski, po dwa po obu stronach panela dotykowego, po lewej przycisk Wybierz i Połacz a po prawej Wstecz i Rozłącz.
Klawiatura w tym telefonie jest baaaardzo wygodna, pisanie smsów na tym telefonie to czysta przyjemność, małe skoki klawiszy które są całkowicie płaskie a pomiędzy rzędami klawiszy cienka srebrna kreska z aluminium jak sądzę co daje bardzo ładny efekt.
Prócz normalnych przycisków mamy również dwa przypisane na stałe przyski służące do Wykonania wideorozmowy oraz po prawej skrót do Organizera.

Po lewej stronie telefonu na boku mamy uchwyt na smyczkę wykonany z błyszczącego aluminium oraz przyciski do ściszenia i podgłośnienia telefonu, po prawej stronie z boku jest przycisk do aparatu.
Wejścia po bakach od ładowaki-słuchawek i od karty pamięci są ładnie zaślepione gdy ich nie używamy i nie szpecą nam telefonu.

Wyświetlacz - duży wyraźny 16mln kolorów wyświetlacz na którym bardzo ładnie wyglądają zdjęcia oraz różnego typu animacje czy też strony internetowe.
Panel dotykowy- bardzo fajny i wygodny mały panelik w którym możemy zmienić kolor wyświetlanych ikonek i przycików na jeden z 256kolorów oraz można zmienić kolor kółeczka które pokazuje się po wciśnięciu jakiejś opcji. Po dotknięciu panelu poczujemy zawsze (o ile chcemy aby była włączona wibracja) delikatną wibrację którą również możemy ustawić według własnych upodobań.
Wyświetlane opcje na nim zmieniają się gdy np. korzystamy z mp3, z radia, aparatu itd, dostosowuje się do danej sytuacji i pomaga nam w poruszaniu się.
Aparat 3.0mpx robi bardzo ładne i wyraźne zdjęcia, lampa błyskowa która po lekkim naciśnięciu bocznego przycisku włącza się po zatwierdzeniu i chęci zrobienia zdjęcia rozjaśnia się jeszcze bardziej niczym lampa błyskowa w aparacie fotograficznym. Lampę błyskową możemy użyć również jako latarkę.

Motywy- tym razem Samsung daje nam możliwość zmiany motywu i UWAGA! Możliwość stworzenia motywu według własnych upodobań! Można w nim ustawić wszystko tak żebym nam się podobało, zmienić w nim można dosłownie wszystko.

Internet- internet chodzi bardzo szybko i w prosty sposób możemy zasięgnąć informacji z internetu, w tym również pomaga nam panel dotykowy.

Dźwięk- Mp3 działa bardzo ale to bardzo dobrze i ma nieziemsko czyste brzmienie, nawet na słuchawkach od samsunga słuchanie muzyki jest niezwykle przyjemne, czystość dźwięku, mocny bas, możliwość ustawienia equalizera według własnych upodobań... Czego chcieć więcej?? Odłożyłem swoją mp3 do szuflady...
Dzięki adapterowi-modułowi od radia możemy do telefonu podłączyć dowolne słuchawki z wejściem jack. Więc jeśli posiadamy jakieś bardzo dobre słuchawki możemy bez problemu użyć ich w tym telefoniei cieszyć się jeszcze lepszym dźwiękiem.
Radio działa dobrze, bez szumów i ściąga wszystkie dostępne w regionie radia, więc gdy znudzi się nam nasza biblioteka muzyki możemy włączyć sobie radio.

Bateria- tu naprawdę telefon bardzo miło mnie zaskoczył, mimo mojego ciągłego pisania smsów około 200-300szt., dzwonienia około 30-60minut dziennie i słuchania muzyki w wolnych chwilach bateria wytrzymuje dwa i pół dnia!!

Jestem bardzo zadowolony z telefonu, można w nim zmienić niemalże wszystko wedle naszych upodobań i potrzeb. Telefon za tak niską cenę daję nam naprawdę baardzo wiele.
Piękna metalowa obudowa, styl... Kolejny dobry produkt Samsunga.
W tej cenie i powyżej, myślę że nie znajdziemy nic lepszego...

Ocena telefonu według mnie w 10stopniowej skali to 10+.
Polecam każdemu kto ceni styl i elegancję.

W razie pytań i problemów z telefonem chętnie pomogę.

Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 07:35   

Taka uboższa wersja U900, ale nie każdy potrzebuje tylu bajerów. pomimo tego, iż jest to uboższy brat U900, to jest to bardzo fajny telefon. Sam bym go kupił, ale nie ma Symbiana, co mi przeszkadza. A szkoda.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 17:37   

Uboższa? Różnica to jedynie to że 7330 ma 3.0mpx a u900 5mpx i wolniejsze hsdpa. No i kolorkami lekko się różnią i niczym więcej.
W niczym nie więcej nie jest uboższy :)

Zapomniałem dodać że można dowolnie zmienić dzwonek sms na np. mp3

Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
djk_25 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 21
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 07:10   

ziomiwan napisał/a:
Zapomniałem dodać że można dowolnie zmienić dzwonek sms na np. mp3


to jakas rewelacja jest??? mialem tak w motoroli v6, ktora kupilem jakies 3 lata temu.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 09:37   

djk_25, w Samsungach jest to dość nowa funkcja ,więc dla niektórych jest to nowość.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 16:58   

djk_25 napisał/a:
to jakas rewelacja jest??? mialem tak w motoroli v6, ktora kupilem jakies 3 lata temu.

Większa rewelacja niż moto v6 ;)
I tak w samsungach jest to dość nowa funkcja lecz nie jest to nowość wśród telefonów komórkowych. Jedynie dowodzi temu że samsung nie ustępuje w niczym noki czy innym producentom ;) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
djk_25 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 21
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 19:42   

ziomiwan napisał/a:
djk_25 napisał/a:
to jakas rewelacja jest??? mialem tak w motoroli v6, ktora kupilem jakies 3 lata temu.

Większa rewelacja niż moto v6 ;)
I tak w samsungach jest to dość nowa funkcja lecz nie jest to nowość wśród telefonów komórkowych. Jedynie dowodzi temu że samsung nie ustępuje w niczym noki czy innym producentom ;) .


ciesze sie ze tak myslisz bo obecnie mam dwa samsungi, f480 i s7220 :)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 22:37   

Cytat:
ciesze sie ze tak myslisz bo obecnie mam dwa samsungi, f480 i s7220 :)

7220 podoba mi się ;) sam bym się na niego skusił bo podoba mi się strasznie a do tego jego funkcje są wooow!! Ale cena...
F480 całkiem dobry telefon za tą kasę ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>