GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, doplacac, marke, stacjonarny, telefon, warto, za

Telefon stacjonarny - Czy warto dopłacać za markę?
Autor Wiadomość
Banishtel 
Nowy(a) na forum
Niezależny Operator


Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 09:32   Telefon stacjonarny - Czy warto dopłacać za markę?

Serdecznie witam wszystkich użytkowników forum halohalo.pl

Jak zauważyłem w tematach poniżej, wielu z was stawia pytanie czy opłaca się przejść na takiego czy takiego operatora, podając głównie nazwy znanych firm telekomunikacyjnych. Chciałbym zwrócić wam uwagę że jest masa innych firm telekomunikacyjnych, o wiele tańszych świadczących te same usługi a czasami nawet i więcej (jak np. wideorozmowy), tyle tylko że są mniej znane. I tutaj chciałbym zadać pytanie dla Was, czyli użytkowników telefonów stacjonarnych. Czy warto dopłacać za markę? Jest masa lokalnych firm rozsianych po całej Polsce.

Tutaj znajduje się wyszukiwarka przedsiębiorstw wpisanych do rejestru UKE.

Korzystanie z mniejszej firmy telekomunikacyjnej nie gwarantuje oszczędności, ponieważ jak wiadomo są różni ludzie i różnie prowadzą swoje działalności. Ale jak się dobrze poszuka to gwarantuje że można znaleźć kilka bardzo dobrych ofert.

W Polsce do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych jest wpisane ponad sześć i pół tysiąca przedsiębiorstw. Część z nich zajmuje się internetem, budową sieci i różnymi wiążącymi sie z telekomunikacją rzeczami. Ale spora część to firmy telekomunikacyjne faktycznie zakładające telefony.

Proszę was o zabranie głosu na ten temat. Ponieważ bardzo chciałbym przeczytać waszą opinię.
_________________
Patrz regulamin forum pkt 11
 
     
masterkamil46 
Nowy(a) na forum
blog o telekom.



Telefon: Samsung u800
Sieć GSM: Plus
Internet: Orange Freedom
Komunikator: GG
Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 23
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 14:40   

Ja np. myślę, że warto, bo masz pewność działania takich usług, mniejsze firmy mają bardzo ciężko na tym rynku i generują niewielkie zyski. W każdej chwili taka mniejsza firma może poprostu zniknąć z rynku. Wiem co mówię bo pracowałem w takiej mniejszej firmie i strasznie narzekali, że ciężko jest się utrzymać.
A Ci najwięksi i tak nie są drodzy, bo dzięki konkurencji ceny swoje obniżają.
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>