GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: erze, nowy, opinie, tak, tak

Nowy tak tak w Erze - opinie
Autor Wiadomość
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 23:31   

A czy to podwójne doładowanie dotyczy wszystkich użytkowników czy tylko tych, do których wysłany zostanie sms z zaproszeniem tak jak to było w przypadku ostatniego podwójnego doładowania?
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 16:25   

sprawdziłem cały regulamin promocji znajdujący się pod adresem:

http://www.era.pl/r/era_p...eg_2xtaktak.pdf

i żadnej takiej informacji nie znalazałem
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 21:24   

Ok, czyli jest tak jak było dawniej, widocznie protesty użytkowników po zimowym doładowaniu skierowanym tylko do niektórych posiadaczy TT pomogły:)
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 18:05   

Wiesz... na tą kwestię różnie należy patrzeć. Wciąż istnieją użytkownicy, którzy zmieniają sieci na chwile, aby skorzystać z ciekawych promocji.... Skoro Era zrezygnowała z jakichkolwiek ograniczeń to pozostaje nam tylko się cieszyć.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 19:06   

Dokładnie, absolutnie nie narzekam. Co prawda jestem użytkownikiem Heyah, ale są dokładnie takie same zasady. Jeśli Era ma podwójne teraz, to można się spodziewać, że za jakiś czas wprowadzi je także Heyah.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 21:59   

Nie ma reguły. Poprzednie podwójne doładowanie były równocześnie w Heyah i TT, a było to na przełomie stycznia i lutego. Teraz rozdzielono obydwie promocje, trudno powiedzieć co będzie dalej.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 23:15   

Tak, ale z reguły podwójne doładowania pojawiają się dwa razy w roku, a w Heyah było całkiem niedawno.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 14:12   

W tym roku dopiero mamy czerwiec i już były dwa podwójne doładowanie. Era może nas zaskoczyć i zaproponować jeszcze raz podwojenie doładowanej kasy - oby ;-)
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 16:58   

Tradycyjnie będzie na święta, teraz bym się nie spodziewała, szczególnie w przypadku Heyah, która wprowadziła tak niską stawkę. Chociaż już nie raz czerwona mnie swoimi promocjami zaskoczyła;)
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 19:34   

Musi nastać pewna przerwa w podwójnych, muszą nam chociaż dać czas na wykorzystanie tej kasy :d Skorzystałaś już z tej edycji podwójnego?
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 23:39   

Niestety nie jestem już użytkownikiem Ery, ale Heyah, która miała doładowanie w kwietniu. Wtedy skorzystałam- 100 zł, które podwojone mam jeszcze do dziś.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 11:18   

No właśnie ja zabieram się w ty tygodniu za wykorzystanie maksymalnej kwoty podwojenia - 150 zł, odkładałem kasę i teraz będę mógł szaleć z połączeniami ;-) Dodatkowa kasa będzie bardzo przydatna w czasie wakacji.
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 00:29   

Dokładnie, szczególnie, gdy planujesz wyjazd za granicę. Ceny smsów co prawda spadły, ale w roamingu nadal schodzi mnóstwo kasy.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 16:53   

Na wyjazdach zagranicznych nie przesadzam z połączeniami bo rzeczywiście ceny są wciąż bardzo wysokie, a kilka tych smsów trzeba wysłać. Świadomość, że kasę na nie dostałem w zasadzie za free jest pozytywna ;] Nie odczuwa się tak bardzo odpływającej z konta kasy ;]
 
     
Merry
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 175
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 00:22   

Zdecydowanie, fajnie mieć poczucie, że dostaje się nawet 150 zł w prezencie- za tyle ostatnio doładowałam Heyah.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>