GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: erze, nowy, opinie, tak, tak

Nowy tak tak w Erze - opinie
Autor Wiadomość
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Śro Sty 14, 2009 14:38   Nowy tak tak w Erze - opinie

Witam, korzystam z TAK-TAKa od niedawna, raptem kilku tygodni. Szczególnie zainteresował mnie fakt, że szanują stałych klientów i co jakiś okres obniżają im koszty rozmów(przynajmniej tak jest napisane na stronie). Ja jeszcze na ten etap muszę poczekać, póki co cieszę się z fajnych pakietów. Czy możecie mi napisać jak jest z owym obniżaniem kosztów i czy jesteście zadowoleni z Tak-Taka?
Dziękuje za pomoc :wink:
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Sty 14, 2009 14:59   

Obniżanie kosztów chyba podobne do orange. Z orange nie byłem zadowolony a i z tak taka zauważyłem, że ludzie nie zbyt są zadowoleni, a myślałem że era jest bardzo si.
Obniżają Ci koszty co jakiś czas, na stronie masz pewnie podane od jakiego czasu (czasu kiedy masz tak-taka) obniżają Ci ceny.
Niby fajne ale czy aby napewno to tak działa? Jak dla mnie niema nic za darmo. Pewnie specjalnie na początku dają wyższe żeby było jak zjechać z ceny i zarobić na tym i tak tyle ile powinni.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Sty 14, 2009 16:56   

Dla stałych klientów owszem maja taka ofertę, ale naprawdę cos zaczyna dawac po roku, albo przy zmianie telefonu na drugi.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Sty 15, 2009 18:28   

Ale ja piszę o Tak-Taku, ofercie na kartę, a Ty myślisz o abonamencie. Ja przywiązuje się do marek i szczerze mówiąc bardzo irytuje mnie kiedy w zamian za lojalność nie otrzymuję jakichś zniżek, bonusów, prezentów itp. Dlatego właśnie interesuje mnie taki "system". Czy nie ma nic nic za darmo? Za darmo to nawet.... ;-)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 00:11   

Ale my mówimy o telefonach na kartę i abonament. Ja przywiązuje się do tych którzy są w miarę uczciwi i mają najlepsze jak dla mnie stawki. A reszta mnie nie interesuje ;) . Mam mixa z plusa na 3lata z czego zostało mi chyba półtora roku i jestem zadowolony z tego.
No za darmo to trudno dostać w pi.....
Pozdrawiam ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 15:01   

Uczciwość operatora to oczywiście podstawa. Istotne jest również, aby w ofertach promocyjnych nie było zbyt wiele gwiazdek. Czy może jednak ktoś korzysta z TT i może coś napisać z własnego doświadczenia?
 
     
bongo84
Nowy(a) na forum


Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 3
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 15:54   

Więc ja napisze. Byłem w kilku sieciach już i na żadnej nie zawiodłem się tak jak na erze. Zaraz powiem dlaczego. Porównując ceny np z simpluem bo teraz jestem własnie w plusie i olalem calkiem ere era wypada blado. A teraz przytocze historie. Otoz w erze jest usluga zwana numerkami za grosze. Pobieraja 4 zl/miesiac za 1 numer z ktorym sie rozmawia bodajze za 9 gr/ min. I tak mi pobierało to 4 zl na miesiac. Pewnego razu zaladwalem konto za 20 zl i zadzwoniłem na ten numer ktory powinienem miec za grosze niby. Rozmawialem nieco ponad 10 min. Pomyslalem, ze moze przestal byc aktywny albo cos. Aktywowalem go ponownie znow mi pobralo 4 zl. Zadzwonilem rozmawialem za 20 zl znow ponad 10 min. I to ma byc numerek za grosze?? Ale to jeszcze nic. Zadzwonilem do biura obslugi klienta ze stacjonarnego. Chyba mnie trzymali na linii 30 min. I pani powiedziala, że maja z tym problem techniczny i moj nr zostanie dodany do jakiejs tam bazy nr ktore zglosily problem i kazala czekac na smsa jak ta sprawa sie rozwiąza. I co? Po miesiacu sprawdzam z ciekawosci i co widze? Cala skrzynka glupich reklam z ery a ani glupiego slowa przepraszam ani me ani be ani pocaluj nas w dupe. Temu operatorowi dziekujemy !!!!!!!!!! Dodam, że przed era bylem w plusie i raz mieli problem techniczny, to nawet bez upominania sie w ramach rekompensaty dostalem jakies darmowe minuty. Teraz tez jestem i jestem zadowolony. A podobna usluga jak w erze numerek za grosze maja i jest za 2,5/ miesiac 1 numer a nie 4 a minuta kosztuje 5 groszy a nie jak w erze 9 gr. Nie dość, że zdziercy to jeszcze oszusci.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 17:42   

W plusie masz też darmowe rozmowe rozmowy i smsy z wybranym numerem w plusie.
A co do Twojego problemu to powinieneś napisać reklamacje i kwotę którą chcesz od nich dostać jako rekompensate (czyli to co straciłeś przez ich błąd). I nieważne czy masz pre-paid czy abo. Zwrócą Ci na konto kasę którą niesłusznie Ci pobrali.
Miałem , a zasadzie moja dziewczyna miała trochę inny problem w plusie.
A mianowicie, korzystała z internetu gprs i miała wykupiony pakiet 20mb. Wszystko ładnie pobierało kb z tego pakietu aż tu pewnego dnia zablokowali jej numer. Tak jakby w ogóle nie istaniał, gdy dzwoniłem do niej to Pani mówiła "Niema takiego numeru".
Więc moja dziewczyna zadzwoniła do BOKu i tak powiedzieli że (UWAGA!!) MA DEBET 57zł!!!
Zdenerwowała się ja także, sprawdziłem w regulaminie plusa czy mogą w mixie naliczyć debet i okazało się że NIE. Więć następnego dnia udaliśmy się do salonu plusa gdzie spisaliśmy reklamację i że prosi o zwrot tych 57zł.
Po tygodniu przyszedł sms że konto zostało zasilone o kwotę 67zł.
I dostała liścik że przepraszają za błąd systemu i mają nadzieję że to nie wpłynie na dalszą współpracę z nimi.

Dlatego nigdy nie zaszkodzi wysłać reklamacji do danego operatora.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
bongo84
Nowy(a) na forum


Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 3
Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 12:19   

no mógłbym tylko to potwa troche nie chce mi sie w to wgl bawic nawet nie mam czasu. Nie chodzi już o te 50 zl ale o podejscie do klienta. Jak dla mnie plus jest o niebo lepszą siecią niż era. Byłem w plusie przed era i teraz do niego również wróciłem i nigdy nie miałem z nimi jakis problemów, a jak byl jakis to nie trzeba bylo nigdzie wydzwaniac tylko bez laski dostalem jakies darmowe minuty, a w erze stracilem ponad 40 zl, za stacjonarny zabulilem pewnie z tyle samo bo mnie babka na lini ponad pol godziny trzymala by w koncu przyznac, ze maja problem techniczny z tym i ze dodaje moj numer do jakiejs tam bazy nr poszkodowanych, nic wiecej w tej chwili nie moze zrobic i czekac na smsa. To dostalem smsa ale z durnymi reklamami cala mase.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Kwi 30, 2009 07:28   

Nie oceniaj operatora na podstawie jednego starcia z konsultantką, którą mogła być niekompetentna. Przede wszystkim w Erze musisz sobie wszystko poukładać w odpowiedni sposób, a wtedy ciężko ci będzie wydać kasę, którą masz na koncie. Obecnie w Tak-Tak jest duostarter (darmowe rozmowy na zawsze na jeden numer), co kilka miesięcy pojawia się podwójne doładowanie no i gadasz do ERY i stacjonarek po 29 gr za godzinę. Czy jest źle?
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 11:38   

Taka prawda - oceniać sie powinno na podstawie całkokształtu. Weź pod uwagę, że każdy jest tylko człowiekiem i ma również złe dni. Weź również pod uwagę fakt, że taka konsultantka jest narażona na ludzkie ataki przez 8h pracy. Wiem, że szukam usprawiedliwienia, ale staram się wczuć w rolę po prostu.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 15:50   

Cytat:
Taka prawda - oceniać sie powinno na podstawie całkokształtu. Weź pod uwagę, że każdy jest tylko człowiekiem i ma również złe dni. Weź również pod uwagę fakt, że taka konsultantka jest narażona na ludzkie ataki przez 8h pracy. Wiem, że szukam usprawiedliwienia, ale staram się wczuć w rolę po prostu.

No ok. Ale ta konsultantka właśnie za to bierze pieniądze. Więc mnie czy kogo innego nie powinno interesować to czy ma dobry dzień czy zły albo czy dostała opieprz już od kogoś na linii. Ona jest od tego aby pomóc temu kto ma problem.
Nie można ich usprawiedliwić w żaden sposób...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
bongo84
Nowy(a) na forum


Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 3
Wysłany: Śro Maj 06, 2009 15:20   

Nie oceniam ery na podstawie tego 1 zdarzenia. Byłem w niej prwie 2 lata i nigdy zadowolony z tej sieci nie byłem. Wspomniał ktoś o promocjach. Owszem są w erze, ale porównując z konkurencja blado wypada i pod tym wzgledem na tle konkurentów.
 
     
pamper 
Bywa na forum
Goddes


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro Maj 06, 2009 21:25   

Faktycznie, znalem kiedys dziewczyne ktora pracowala przy obsludze ery, i ogolnie rzecz biorac potrafila byc wkur.. dziewczyna :) bo ile godzin gadania mozna wyrobic, ludzkie reakcje. a nie placa pewnie im az tak dobrze jak sie wydaje.
_________________
Dont you know, pamper up
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 17:35   

Słyszeliście o nowej promocji w Tak-Taku? Wprowadzili ponownie podwójne doładowanie z maksymalną kwotą 150 zł, pieniążki do wykorzystania bezterminowo do wszystkich ;-)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>