GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: k550i, problem, se

Problem z SE K550i
Autor Wiadomość
jakson2008
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 00:01   Problem z SE K550i

Przy okazji chce się z wszystkimi przywitać, ponieważ jestem nowym uzytkownikiem forum.

Mam taki problem. Gdy kupiłem mojego SE k550i to gdy podłączałem ładowarkę pisało mi ładowanie optymalne. Po jakimś czasie zauważyłem że gdy podłączan ładowarkę jest napisane ''Ładowanie obca bateria" i od tego momenntu bateria nie dokońca się ładuje i trzyma góra 2 dni. Zamieniłem baterię z kolegą który ma również SE k550i i na jego baterii tez tak samo pokazuje a moja w jego telefonie jest normalnie. Wychodzi na to że jest to problem z telefonem. Przywróciłem wszystko do domyślnych ustawień ale niestety nic to nie pomogło. I dlatego musiałem do was napisać i zapytać się czy wiecie co może być powodem że pokazuje właśnie ładowanie obca bateria i trzyma dużo krócej oraz nie ładuje się do końca. Czekam na odpowiedzi i rady.

Pozdrawiam jakson2008
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 10:44   

Witamy na forum. :mrgreen:
Wina może leżeć po stronie. Sprawdź czy nie masz brudnych styków od baterii. Jeżeli nie to musiało się coś uszkodzić mechanicznie, bo wątpię, żeby to było coś z oprogramowaniem. W takim przypadku musisz oddać telefon do naprawy.

P.S. Do ilu procent ładuje ci się bateria?
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
jakson2008
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 4
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 21:59   

Niby jak pokazuje że bateria jest naładowana to 100% jak odłączę ładowarkę 95 % . Wychodzi na to że będę musiał oddać telefon na gwarancję :/

Jeszcze teraz zaczął mi często wyłączać. Czytałem gdzieś że to może być problem z płytą główną. Co o tym myślicie???
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 16:46   

Myślę, ze nie ma się co za długo zastanawiać, bo widać jak na dłoni, że telefon jest uszkodzony i trzeba go oddać do naprawy.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 18:15   

Musisz oddać go naprawy bo sam nic tu nie poradzisz. Jeśli masz gwarancję to daj na gwarancję a jeśli nie to do komisu/serwisu gsm musisz pójść.
K550i jest według mnie słabym telefonem, pomijając to że ma ładny i soczysty wyświetlacz.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
jakson2008
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 4
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 23:07   

I oprócz tego że jest tani :grin: . No to zawioze go na gwarancje. Ciekawe ile taka naprawa będzie trwac.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 11:14   

Witam serdecznie,
Najprawdopodobniej uszkodzona jest końcówka mocy lub układ na płycie głównej, dlatego telefon się fleshuje i ma problem co do baterii.
Jeśli masz gwarancję to zareklamuj telefon - czas oczekiwania na naprawę od 1-4 tygodni ;)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
jakson2008
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 4
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 14:37   

Właśnie przyjżałem się biżej temu problemowi i gdy potrząsne telefon wtedy się wyłacza. I cos mi się wydaje że ze stykami do baterii coś jest nie tak.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>