GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dla, gps, kierowcy, telefon

TELEFON Z GPS dla kierowcy
Autor Wiadomość
Rydzu
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 5
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 22:01   TELEFON Z GPS dla kierowcy

Witam, od kilku dni szukam telefonu z GPS. Obecnie używam oddzielnie telefonu i nawigacji Tom Tom, z której jestem bardzo zadowolony i zapewne jest to najlepsze rozwiązanie ale chce mieć jedno urządzenie, które zastąpi oba. Na rynku jest ogromy wybór pomiędzy zwykłymi telefonami, smartfonami, palmfonami itd, ciężko to troszke ogarnąć. Głównie jeżdżę po Europie zachodniej, mam kilka pytań odnośnie telefonów z GPSem.
W przypadku większości tel. np. Nokia 6210 navigator, N82 mapa jest z licencją 3 lub 6cio miesięczną. Co w takim razie po upływie tego czasu ?
Do tej pory brałem pod uwagę następujące modele :
Nokia 6210 Navigator,
N82,
iPhone,
Samsung Omnia,
HTC,
SE XPeria X1,
ASus P750 choć przyznam ,że ekrany dotykowe jakoś specjalnie mnie nie przekonują (podobno są bardzo delikatne) plusem napewno jest ich wielkość 3-4 cala jak w nawigacji.
Bardzo ważne jest żeby telefon łapał szybko sygnał z satelit nawet w budynku, nie gubił aktualnej pozycji. Mi osobiście przypadła do gusty N82 w miare za rozsądna cene (ok 1100zl) Chyba nie ma sensu wydawać ponad 2 tys za SE Xperia skoro większości funkcji i tak nie będę używał.

pozdrawiam
 
     
krzysiekbyd
Nowy(a) na forum


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 22
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 07:59   

ja proponuje Samsunga Omnia, a moim zdaniem najlepsza nawigacja na dzien dzisiejszy jest nawiexpert tylko na tych twoich proponowanych fonach nie bedzie chodzic
ps . a po co ci sygnal w budynku ;/
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 10:39   

Najsensowniej będzie wybrać Nokię 6210 Navigator, bo została ona stworzona właśnie do nawigacji. Albo Omnię, bo to tez jest dobry telefon.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Rydzu
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 5
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 12:07   

Omnia ma za duzo bajerow jak dla mnie, mówicie ze Nokia 6210 Navigator to dobry wybór ? A co z ta N82 ??

Co do naviexpert to rzeczywiście na dzień dzisiejszy nr 1 przed tom tom'em i nokia maps, w jakich telefonach będzie działało to oprogramowanie ?
 
     
krzysiekbyd
Nowy(a) na forum


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 22
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 15:30   

jak narazie nawiexpert dzial tylko na symbianach a wiec z systemem operacyjnym windows to zapomnij moze w najblizszym czasie beda nad tym myslec :)
 
     
Rydzu
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 5
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 23:39   

Witam, kupilem wlasnie nokie 6210 Navigator z karta 1GB chcialbym wgrac tomtom'a 6 navigator jednak nie jest ten model telefonu podany jako kompatybilny z tomtom'em?
Potrzebuje map europy zachodniej, ten telefon jest oparty na symbianie S60 ? CO lepiej wgrac tomtom 6 czy garmin'a mobile xt ?? Chodzi mi glownie o mapy eurpy zachodniej,
pozdrawiam
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>