GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, go, kupic, samsung, u700, warto

Samsung U700 czy warto go kupić??
Autor Wiadomość
justyna123 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 18:29   Samsung U700 czy warto go kupić??

Witam wszystkich!
Zastanawiam sie nad kupnem nowego telefonu..
Mam teraz strasznie badziewny telefon i chciałam sobie kupić jakiś naprawde wybajerzony (oczywiscie w rozsadnej cenie)
Najbardziej wpadl mi w oko samsung U700
Więc prosilabym posiadaczy tego telefoniku o napisanie mi czy warto go kupić (ewentualne wady i zalety) lub o wskazanie jakiegos innego modelu godnego uwagi..
_________________
justyna123
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 23:03   

U700 mogę Ci opisać tak szczegółowo jak tylko chcesz bo leży przede mną ;)
W telefonie nie znalazłem jak narazie wad.
Telefon ma wszystko czego potrzeba i jest bardzo przyjemny w obsłudze. Dosyć głośny, ładnie gra na słuchawkach, piękny wyświetlacz i w ogóle piękny wygląd telefonu. Bateria trzyma przy bardzo intensywnym użytkowaniu 2dni :) co jak dla mnie jest dużo ;) . Przy normalnym użytkowaniu czyli jakieś 20-40smsów dziennie i chwilami rozmów wytrzymuje 3-4 dni bez niczego.
Jest dobrze wykonany, nie wiesza się, nie resetuje. Zdjęcia wychodzą wyraźne, nie rozmazane, filmiki robi nawet dobrej jakości.
Ma bardzo fajny i ciekawy ten okrągły przycisk który kręci się i w lewo i w prawo i pomaga nam się poruszać po menu i nie tylko, oczywiście można też poruszać się w tradycyjny sposób.
Dotykowe przyciski są bardzo fajne i wygodne.
Cóż więcej.
Mogę Ci go tylko szczerze polecić bo telefonik jest naprawdę super i jestem pewien że Ci się spodoba.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
justyna123 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 15:11   

A ile już masz ten telefon?
Na wielu forach czytałam o strasznie niszczącej się obudowie..
Czy to prawda że on jest taki delikatny i po miesiącu już jest wszędzie pozdzierana farba??
_________________
justyna123
 
     
Przemi06
Nowy(a) na forum
RICKY


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 13
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 16:02   

Zdzierająca się obudowa to tylko i wyłącznie brak dbania o telefon .... Chyba ,że rzeczywiście U700 ma tak strasznie słabą ... Ale powiem Ci ,że mój Samsung x680 i każdy jaki miałem tel po ponad 2latach użytkowania wyglądał jak nowy ... Wystarczy dbać i kupić nawet najtańszy futerał .... futerał to koszt czasami 10zł a nowa obudowa to ok 60zł w przypadku U700 a dbanie o nowy sprzęt nic nie kosztuje :)
 
 
     
justyna123 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 17:31   

Wiesz ja o telefon dbam i to bardzo, ale czytałam w niektorych opiniach coś o wadzie fabrycznej tego modelu (wlasnie zdzierajaca sie obudowa) szczegolnie w srebrnej wersji..
I nie wiem czy sie tym sugerowac, bo nie chce kupic telefonu za taka kase i po miesiacu wstydzic sie go wyjac z kieszonki, bo bedzie taki zniszczony!! :mad:
Ale i tak dzięki :wink:
_________________
justyna123
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Lis 05, 2008 00:15   

Nie nie nie nie nie. Jeśli rzucasz telefon na ziemie, ciągasz go po ulicy albo niewiem co jeszcze ludzie robią że ich telefony tak wyglądają to będzie poździerany.
Naprawdę nie potrafię sobie wyobrazić co ludzie robią z telefonami że po miesiącu wyglądają jak śmieci...
Ja mam swój około miesiąca i nie mam na nim żadnej ryski ani tym bardziej wytarcia czy też obdarcia. Jest w stanie idealnym. Mogę Ci nawet foto wysłać ;)
Jeśli dbasz o telefon, a w zasadzie jeśli używasz go normalnie i nie rzucasz to nie masz się czego obawiać.
Jestem pewien że telefonik spełni w 100% Twoje wymagania ;) .
Jedynie co to wyświetlacz się rysuje, ale są to mikro ryski które widać tylko przy sztucznym świetle i są maluśkie, aaale wystarczy kupić folię na wyświetlacz za jakieś 5zł która nie odchodzi ani nic się z nią nie dzieje a doskonale chroni wyświetlacz przed zarysowaniami. Miałem taką naklejoną ale zdjełem, bo wole bez :D

Przemi06, masz racje ;)
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Lis 05, 2008 18:03   

Zgadzam się z kolegami. Niektórzy ludzie w ogóle nie dbają o telefony. Mój półroczny k800i jest w stanie idealnym oprócz zaślepki do aparatu, która się rysuje chociażby nie wiadomo co robił.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
erwin
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 21:58   

Wizualnie U700 rzeczywiście ładny telefon :cool:
 
     
hmotnost
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 2
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 13:04   

nie bież tego!!! serio. ja też dbam o telefony i to bardzo a ten sprzedałem po 4 miesiacach. farba schodzi od noszenia w kieszenie dosłownie na rogach si ewyciera. pozatym slided.. luzy straszne po 4 miesiacach. ogólnie telefon fajny na krótkie użytkowanie
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 16:58   

hmotnost, musiałeś trafić na jakiś spaprany model, bo U700 jest bardzo porządnym telefonem jeśli idzie o wykonanie.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 01:45   

hmotnost, albo kupiłeś jakiś z obudową z allegro za 5zł albo niewiem co Ty robisz z telefonami... Ani na milimetrze farba mi się nie wytarła na nim i nic na to nie wskazuje :) . Jest bardzo dobrze wykonany pod tym względem jak i pod każdym innym.
I też noszę telefon non stop w kieszeni. Piszę dużo smsów co wiąze się z częstym rozsuwaniem ale nie mam luzów ;)
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
pdasiek 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 13
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 15:56   

jestem posiadaczem tego samsunga i ogolnei telefonik polecam. wszystko fajne, najlepiej kup w wersji BLACK, wtedy nie bedzies zmial problemu z panelem. Jak coś mam do sprzedania. za 199 zł pisz jak coś :) (mam wersje silver)
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>