GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: klawiatura, telefony, wysuwana

telefony z wysuwaną klawiaturą
Autor Wiadomość
letitbleed
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 12:57   telefony z wysuwaną klawiaturą

Witam!

Mam taki kłopot...
Otóż, poszukuję dobrego (stosunkowo niedrogiego - do 400zł) telefoniku, z wysuwaną klawiaturą...
Obecnie mam telefon z klapką, i jakoś nie umiałabym się przyzwyczaić do telefonu takiego zwykłego...
A poza tym wysuwana klawiatura jakoś tak ładniej wygląda xD
No nic... w każdym razie póki co, zwróciłam uwagę na 2 modele: sony ericsson W580i (choć czytałam, że klawiaturka pęka) oraz nokię 5300.
Ja tam bardziej jestem za SE, ale ten problem klawiatury mnie odrobinkę przeraża.
Może ktoś mógłby mi jakiś inny dobry telefon polecić? Ewentualnie doradzić który wybrać?
Nie mam specjalnych wymagań wobec telefonu. Ważne żeby był dobry, jak już to wcześniej napisałam niezbyt drogi, oraz żeby bateria nie padała co 2 dni (tak jak w moim obecnym xP ).

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 18:28   

Możesz zastanowić się na Samsungiem D900i. Dobrze gra, bateria trzyma max. 2 dni przy bawieniu się telefonem (ale powiem ci szczerze, że to standard w nowych telefonach). Telefonik ogólnie jest spoko.
Co do W580i to faktycznie nieraz pękają klawisze! Nieraz są to pojedyncze guziki, a nieraz cała klawiatura!
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Paź 17, 2008 23:21   

Z wysuwanych telefonów poszukaj czegoś w samsungach bo oni robią najlepsze rozsuwane i mają ich chyba najwięcej ;) .
Poszperaj i pokaż co znalazłeś a pomożemy Ci dokonać wyboru :)
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
letitbleed
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 10:58   

hmm... no właśnie w tym problem, że jakoś do samsungów nie umiem się przełamać xD
Tzn... z takich marek produkujących telefony komórkowe to uznaje w gruncie rzeczy tylko Sony Ericssona, nokię i motorolę (przy czym przekonałam się, że motorola to szajs).
Dlatego mam dosyć ograniczony wybór xD
Chyba, że jednak spróbujecie mnie do samsungów przekonać, skoro naprawde są dobre xD
A co myślicie o tej nokii 5300?
Przyjrzałam jej się bliżej i wydaje mi się naprawdę fajna, i do tego ma duże klawisze (w porównaniu do SE).
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 14:46   

Na forum pojawiły się narzekania na to, że ta Nokia nie wytrzymuje za długo i rozpada się, ale ja jeszcze nie spotkałem się z modelem, który miałby jakieś wady. Jest to raczej dobry telefon, dobrze odtwarza muzykę, ma dobry wyświetlacz i w ogóle jest dobry.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 22:49   

5300 nie radzę.. Zabawka dla dzieci. Nie gra dobrze, nie jest wytrzymała, to jest po prostu chłam. Jeśli ją kupisz to uwierz mi że będziesz żałować.
SonyEricsson nie robi dobrych telefonów niestety.. A napewno nie są wytrzymałe.
Nokia niby dobra ale droga, dlaczego droga? Bo ludzie uważają ich za "najlepszą" markę telefonów komórkowych, co nie jest prawdą. Bo tu akurat jakość->cena->wyposażenie nie idzie ze sobą w parze.
Są dobre ale nie na swoją cenę.

Z Samsungów możesz wyrwać używanego albo może nawet nowego U700 który jest mega fajny, sam go aktualnie używam i mogę Ci w razie czego wszystko na jego temat napisać.

D900i całkiem fajny telefon, duży wyświetlacz dobry aparat mp3 gra dobrze, bardzo miły telefonik ;) .

Muzyczny F250 który jest bardzo ładny, gra pięknie tylko ma słabszy aparat bo 1,3mpx ale poza tym bardzo przyjazny.

z720 lepszy moim zdaniem od D900i choć podobny do niego. Również bardzo dobry telefon z tym że ten ma HSDPA i aparat 3.0mpx.

Ale szczerze polecam Ci U700 i gwarantuje że przekonasz się do Samsungów ;)
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
letitbleed
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 20:57   

hmm... mnie tam na aparacie nie zależy...
Poczytałam trochę i zdecydowałam się na tego samsunga F250...
Myślę, że to chyba dobry wybór ale dowiem się jak już będę go miała w swoich rączkach, czyli w przyszłym tygodniu kiedy pojadę go kupić :)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 22:13   

No proszę jednak samsunga wypróbujesz? Dobry wybór ;) napewno nie będziesz żałować:)
Opisz nam swoje wrażenia jak będziesz go już miała :) a w razie jakiś pytań/problemów pisz a napewno Ci pomożemy :)
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
letitbleed
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 22:21   

No jakiś taki najkonkretniejszy mi się wydawał :)
Spróbuję się przełamać ^^
Dzięki za pomoc, i na pewno jak będę miała jakieś problemy odezwę się ^^
 
     
letitbleed
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 21:40   

hmm.... mam już SAMSUNGA F250 tydzień, i stwierdzam, że podoba mi się :)
Choć, bateria nie trzyma upragnionych kilku dni, ale cóż... korzystam z empeka wiec trudno się dziwić, że schodzi :-)
Co do telefonu... nie umiem zmienić wibracji w profilu cichym... tzn. tak warczy jakby silnik w motorze się popsuł xD
Szperałam trochę w opcjach, no i chyba nie da się tego zmienić... (chyba że ktoś wie jak? XD)
Poza tym denerwuje mnie, że wiadomości wysłane nie zapisują się w folderze 'wysłane' automatycznie.... (chyba, że też można to zmienić ale jeszcze nie doszłam do tego jak xD).

Moje wrażenia po tygodniu użytkowania.... fon warty swojej ceny (359zł za niego dałam), ładny, praktyczny i stosunkowo łatwy w obsłudze xD :)

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc w wybraniu tego telefoniku...
Jeśli ktoś zna odpowiedzi na te moje problemy to proszę o pomoc :)

Pozdrawiam! ^^
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Paź 29, 2008 23:52   

Na profilu cichy możesz mieć jedynie tą warczącą wibracje albo poprostu nic ;)
A co do zapisywania wysłanych wiadomości to niewiem czy w tym modelu też tak jest ale w moim u700 robi się to tak wiadomości -> ustawienia wiadomości -> sms -> ustawienia wspólne i szukasz czegoś takiego jak "zachowaj kopię" i zapisujesz. Możesz też tu włączyć raport doręczenia ;)
Cieszymy się Twoim szczęściem i służymy pomocą w razie jakiś problemów ;)
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>