GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: serwis, w580i

w580i serwis
Autor Wiadomość
cygan666
Nowy(a) na forum


Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 20:53   w580i serwis

witam
pod koniec marca zakupiłem w erze se w580i, więc oczywiście telefon jest jeszcze na gwarancji. w tym czasie był już trzy razy w serwisie (zawsze problem z klawiaturą), a 28 sierpnia wylądował w nim po raz czwarty już, tyle że tym razem problem był z "buczeniem" podczas rozmowy. od tamtej daty do dziś telefon jest naprawiany przez autoryzowany serwis se - od 4 września przebywa w głównym serwisie se w polsce, tj w crc w jankach. zaniepokojony czasem naprawy zapytałem mailem serwis, ile może trwać maksymalnie naprawa, oraz po ilu naprawach przysługuje mi wymiana telefonu na nowy - uzyskałem odp, że nie ma określonego czasu na naprawę, jak i o tym, że nie ma możliwości wymiany telefonu. więc jak to w praktyce wygląda? ile serwis może maksymalnie przetrzymywać mój telefon? oraz po ilu naprawach przysługuje mi możliwość wymiany na inny egzemplarz? ewentualnie jakimi zapisami mam się podeprzeć?

pozdrawiam
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 09:40   

Wszystko powinno być napisane w gwarancji. Ale z reguły na naprawę telefonu są 2 tygodnie,a telefon po trzykrotnej awarii może być wymieniony na taki sam , albo o zbliżonej wartości.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 21:52   

Tak jak napisał darkgee, po trzech naprawach bez pozytywnego skutku powinni wymienić telefon na taki sam lub podobnej wartości jednak nie tańszy.
Z tym że musisz sprawdzić jak napisane jest w gwarancji.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>