GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gsm, plus, przedlurzanie, umowy

Przedłurzanie umowy w Plus gsm
Autor Wiadomość
Piotrek 20 
Nowy(a) na forum
Piotrek


Wiek: 39
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 10
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 21:28   Przedłurzanie umowy w Plus gsm

Witam mam następujące pytanie konczy mi sie umowa w plus Gsm za 4miesiace czy ktos wie kiedy mozna spodziewac sie informacij o nowej ofercie indywidualnej dzial klijenta powiedzial mi ze musi minąc 24miesiace pelne skoro ja mam miesiac wczesniej na wypowiedzenie to jal ja mam ich rozumiec ze maja 24miesiace ....oni chyba sa nie przytomni ..prosze odpowiedzcie mi jak to jest???POMOCY
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 22:36   

Witam serdecznie,
..2 lub 3 miesiące przed wygaśnieńciem Twojej umowy, przyślą Ci do domu ofertę na przedłużenie umowy na nowych korzystnych warunkach..więc nic się nie stresuj..3ba uzbroić się w cierpliwość i czekać :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Piotrek 20 
Nowy(a) na forum
Piotrek


Wiek: 39
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 10
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 00:01   

Dzięki pozdrawiam
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 10:16   

Witam serdecznie,
Nie ma za co :) Polecamy się na przyszłość :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
WIELORYB26
Bywa na forum


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 40
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 08:30   

Witam, za 2 tygodnie konczy mi sie umowa w plusie. Jestem u nich abonentem od ponad 8 lat i ANI RAZU nie dzwonili do mnie z przedstawieniem oferty na przedluzenie umowy. 2 lata temu jeszcze im odpuscilem i sam do nich poszedlem ale czas na zmiane regul. To im powinno zalezec, zebym u nich zostal i to oni powinno o to zabiegac. Nie ukrywam, ze czuje sie olany. Dlatego pisze wypowiedzenie i zastanawiam sie jak najlepiej sformulowac wniosek, zeby miec najlepsza pozycje wyjsciowa do negocjacji? Chce zeby do mojego abonamentu (kubali 40) dali mi Samsunga Monte za 1 zł (z tym nie będzie problemu) a do takiego telefonu przydaloby sie troche wliczonego w abonament transferu. Tylko ile od nich wziac 1-2 GB miesiecznie?? Moze wiecej? Moze powinienem od nich wyciagnac Samsunga Wave ??
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 10:37   

To raczej nie pomoże. Możesz wziąć, to co Ci oferują, albo zaznaczyć, że jesteś stałym klientem i domagać się, aby przedstawiono Ci lepszą ofertę, bądź spróbować wynegocjować trochę więcej. Zaznaczę jednak, że nie możesz żądać czegoś, czego nie uwzględnia oferta(przy abonamencie 40, jakieś 2GB to powinno być minimum!). Wave wyciągniesz, ale na pewno nie za 1zł!

Co do powiadomień. Tu sprawa wygląda inaczej-powinieneś uwzględnić w umowie, by przysyłali CI powiadomienia oraz reklamy swoich usług. Wziąłeś umowę ponad osiem lat temu? To znaczy, że przedtem funkcja reklamy nie działała tak sprawnie. Udaj się do nich i powiedz, że chcesz być na bieżąco z informacjami o ich ofertach.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
WIELORYB26
Bywa na forum


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 40
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 11:24   

ardsdz napisał/a:
przy abonamencie 40, jakieś 2GB to powinno być minimum!).

Patrze w ostatnia fakture i tak: za abonament place 40 zl i 10 zl za wybrany numer w plusie. W abonamencie mam: 60min/300 sms-mms/3600kB(czyli 3.6 MB) WAP.

Cytat:
Wave wyciągniesz, ale na pewno nie za 1zł!


Na Wave az tak mi nie zalezy zeby za niego doplacac. Monte musi wystarczyc.

Cytat:
Co do powiadomień. Tu sprawa wygląda inaczej-powinieneś uwzględnić w umowie, by przysyłali CI powiadomienia oraz reklamy swoich usług.


W umowie slowa nie ma o reklamach itd. Ale dzwonili jakis czas temu czy chce iPlusa czy cos podobnego wiec chyba nic nie podpisywalem zeby z ofertami nie dzwonili. A prosic ich, zeby łaskawie mi reklamy przysylali?? Chyba nie.

Cytat:
Wziąłeś umowę ponad osiem lat temu?


Pierwsza faktura na mnie jest sprzed 6 lat. Wczesniej bylem niepelnoletni i telefon byl zapisany na ojca przez rok albo dwa. Nie mozna go bylo przepisac na mnie, trzeba bylo rozwiazac stara umowe i podpisac nowa.

Cytat:
To znaczy, że przedtem funkcja reklamy nie działała tak sprawnie. Udaj się do nich i powiedz, że chcesz być na bieżąco z informacjami o ich ofertach.


Na reklamach mi nie zalezy ale jako abonent, osoba ktora im placi i ich utrzymuje chce czuc ze zabiegaja zebym u nich zostal. Play tez ma korzystne oferty. W plusie trzyma mnie tylko to ze narzeczona tez tu jest ale moge poczekac z przedluzaniem oferty az jej umowa sie skonczy i razem sie z plusa wymixujemy. W ten sposob straca 2 klientow zamiast jednemu cos dorzucic. Prosta arytmetyka co sie bardziej oplaca.
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 16:49   

Odejdź z Plusa i wykup darmowy numer w innej sieci, hic! :mrgreen: Albo baw w się w różnorakie pakiety.

A tak na serio, to wszystko masz w porządku i jak dzwonili, to znaczy, że powiadomienia masz "włączone".
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>