GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 5310, nokia, problem

Nokia 5310!!! Problem!!!
Autor Wiadomość
dlugi155
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 21, 2008 18:35   Nokia 5310!!! Problem!!!

Posiadam Nokię 5310, którą niedawno kupiłem. Postanowiłem za pomocą Nokia Software Updater zaktualizować oprogramowanie. Kupując telefon nie wiedziałem, że był sprowadzany z Anglii. Gdy zaktualizowałem oprogramowanie okazało się, że nie mam w telefonie języka polskiego. Poszperałem, poczytałem w internecie, zmieniłem Product Code telefonu no i następnie chciałem jeszcze raz zaktualizować soft (żeby wgrało już język polski) jednak w NSU było napisane, że aktualizacja zbędna gdyż posiadam najnowsze oprogramowanie. Nie poddając się postanowiłem zmienić całkowiecie soft programem Phoenix jednak gdy przeczytałem instrukcje okazało się, że nie mogę tego zrobić gdyż nie mozna zmić softu na starszy (bynajmniej tak było napisane w tej instrukcji).. Aktualnie czekam na nową aktualizacje do mojego telefonu, jednak gdy podłączam telefon do kompa włączam NSU po wykryciu pokazuje się komunikat "Sorry, The Nokia Software Updater service is currently unavailable. Please disconnect your device and try again later" Próbowałem później tak jak jest napisane w komunikacie jednak nic, wciąż pokazywał się ten sam komunikat.. Chciałem dodać, że przy ściąganiu NSU ze strony Nokii przy wyborze modelu nie ma Noki 5310 (nie wiem czy to jest istotne w tej sprawie, ale mi się wydaje, że troche dziwne) Nie wiem kompletnie co mam robić (sorry, ale troche mi szkoda wydać w komisie 5 dych na wymiane sftu jak mogę sam wgrać język).. Proszę o pomoc!
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 20:38   

Witam serdecznie,
..no niestety sam tego nie zrobisz..przykro mi :( ..musisz podejść do serwisu - komisu GSM i chłopaki Ci to zrobia bez problemu. A problem, który opisałeś, jest bardzo często spotykany i niestety..połączenia już nie nawiążesz.. :(
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>