GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, jakies, mam, normalne, ogole, wyjscie

Czy mam w ogóle jakieś normalne wyjście?
Autor Wiadomość
Inny
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: siec
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 16:16   Czy mam w ogóle jakieś normalne wyjście?

Witam. Mam taki problem, bo chcę wyjechać za granicę w sprawie pracy i jedno mnie blokuje...
Umowa z TP o neostradę...

Sprawa przedstawia się tak, że płacę abonament 50zł + 160zł miesięcznie za neo 2MBit
160zł dlatego, ze migrowałem z opcji 512 i nie obowiązywała mnie żadna promocja.

Teraz z miesiąca na miesiąc mam coraz większy problem z płaceniem rachunku za to i w ogóle jestem zmuszony wyjechać za pracą.

Moja umowa kończy się 2009 roku w marcu a to jeszcze 11 m-cy w sumie. Ja potzrebuję wyjechać za niecały miesiąc i muszę jakoś pozbyć się neostrady i linii telefonicznej - w ogóle zrezygnować z numeru itp.

I teraz jest problem, bo wiem, że będę musiał płacić kary itp.

Czy jest jakaś możliwość zrezygnowania z tego bez kar?
Może jakieś pismo o sytuacji finansowej, aktualnie jestem bezrobotny bez prawa do czegokolwiek i być może co by coś dało... choć szczerze wątpie umowa to umowa - niestety.

Może ktoś miał podobny problem i zna już sytuację co trzeba zrobić, gdzie się zwrócić itp.

Proszę o pomoc, bo jestem w przysłowiowej kropce i nie chciałbym zrywac umowy z przymusu i później spłacać długi które będą utrudniały mi życie.
Pewnie istnieje takie coś jak skrajna sytuacja w której taka umowa może zostać zerwana bez konsekwencji?
Chyba, że muszę umrzeć żeby nie musieć tego płacić.

Przecież jak zerwę umowę to będę płacił pewnie ileś tam procent z ceny neostrady więc jakby to było te 40zł czy 50zł to ok można zrywać, ale jak mam płacić po 160zł przez 11 m-cy to się nie uśmiecha :(
 
     
Ricky 
Bywa na forum


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 36
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 19:19   

Napisz do mnie PW numer telefonu - coś sprawdzę i dam Ci znać...
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 19:26   

Witam!
Niestety raczej nie można zrezygnować bez płacenia kar... To jest takie jakby zabezpieczenie tepsy przed takimi i tym podobnymi sytuacjami.
Ale nie wiem dokładnie. Najlepiej byłoby jakbyś przeszedł się do tepsy i tam o wszystko wypytał.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ricky 
Bywa na forum


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 36
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 20:34   

Nawet jeżeli jest wyjście, żaden sprzedawca nie może Cię o tym oficjalnie poinformować.... Ale na wszystko są sposoby :) zawsze można popytać ludzi... :)
 
     
Inny
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: siec
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 21:41   

Dziękuje za odpowiedzi.
W takim razie zdam się na ofertę pomocy Pana Ricky
Odezwałem się na PW, czyli jest nadzieja...

Pozdr.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 21:46   

Może a nawet musi o tym poinformować Ricky. A jeśli nie to jest ktoś taki jak Rzecznik Praw Konsumentów ;) . Więc nie mów że coś jest niemożliwe jeśli czegoś nie jesteś pewien w 100% ;) .
Pozdrawiam serdecznie :)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Inny
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: siec
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 09:58   

Niestety... nie udało się i męczę abonament do końca :(
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 19:19   

No to bardzo nie fajnie..... Ale coż właśnie o to chodzi przy podpisywaniu umowy na dany okres...
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Inny
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: siec
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 09:01   

Witam. Jest tylko jeden "ratunek" dla takich jak ja, ale muszą oni mieć opcję dostępu do "multipakiet" oferowany przez TP. Sprawdzić czy linia spełnia wymogi, podpisać umowę - od razu umowa o neo staje się nieważna. Po podpisaniu umowy zerwać ją po 7 dniach bez żadnych konsekwencji.
Ale to pewnie tylko dla nielicznych, bo multipakiet ma jeszcze dosyć mały zasięg :(
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>