GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 5110, bateria, do, gigantyczna, nowa, polimerowa

Nowa, gigantyczna, polimerowa bateria do 5110
Autor Wiadomość
Buc 
Lubi porozmawiać na forum
Wielki, zły Buc



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 175
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 17:30   Nowa, gigantyczna, polimerowa bateria do 5110

Witam!

Dałem babci moją starą Nokię 5110 (taka antyczna, monochromatyczna cegiełka :lol: ), aby miała tańsze połączenia na komórki: duży telefon, wygodne, wypukłe klawisze i wyraźny wyświetlacz.
Niestety, bateria jest bardzo stara i posiada efekt pamięci, a telefon trzeba doładowywać, bowiem jak totalnie padnie, to babcia nie potrafi go włączyć. A także zapomina podłączyć do zasilania. W związku z tym jestem zmuszony kupić jej nową baterię do telefonu o możliwie jak najlepszej jakości i najwyższej pojemności .

Wiem, że efekt pamięci nie występuje w bateriach litowo - polimerowych, zdaję sobie jednak sprawę, że omawiany telefon jest właściwie już zabytkiem, stąd szereg pytań:

1) Czy możliwe jest wstawienie baterii litowo polimerowej?
2) Jaka maksymalna pojemność ogniwa jest dopuszczalna w przypadku tego telefonu?
3) Jaką baterię wybrać, by nie wyrzucić pieniędzy w błoto i działa z aparatem bez zarzutów?
4) Czy są dostępne ogniwa z elementem wibracyjnym?

Będę wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam
_________________
Wielki, zły Buc
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 10:51   

Witam serdecznie,
Są jeszcze baterie do tych antyków - jak dobrze poszukasz to uda Ci się nawet kupić baterię z vibra do 5110 ;) . Największą jaką znalazłem do tego modelu(z prawdziwą pojemnością) baterię Li-Pol to:
http://www.allegro.pl/ite...0mah_li_po.html
Ta bateryjka będzie działała z tym telefonem bez problemu :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Buc 
Lubi porozmawiać na forum
Wielki, zły Buc



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 175
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 13:19   

Dzięki, a będzie ona miała wibrację?

I czy zacznie działać z ładowarką impulsową, kiedyś do starej baterii podłączyłem nową ładowarkę i nie działała. Po prostu transformatorówki mi się zużywają.

Pozdrawiam
_________________
Wielki, zły Buc
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Kwi 02, 2008 22:00   

Hmmm być może głupie pytanie zadam. Ale czy to w baterii jest wibracja?? :| :| :| Zawsze uważałem że w telefonie...
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 13:26   

Witam serdecznie,
W większości modeli vibra jest wbudowana w telefonie, a nie w baterii, ale akurat w przypadku modelu 5110(która nie ma wbudowanej vibry) można do niej dokupić baterię z wbudowaną vibrą ;) .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 14:27   

Bardzo dziękuję za doinformowanie mnie, zawsze byłem pewien że wszystkie mają wibracje wbudowaną w telefonie. Ale widać jest inaczej ;) całe życie się czegoś uczymy ;) .
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Buc 
Lubi porozmawiać na forum
Wielki, zły Buc



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 175
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 15:07   

Chyba w większej ilości telefonów niż 5110. Miałem Nokię 6150 (cudo :roll: ) i też nie miała wibracji. Chyba taki urok wszystkich Nokii z zewnętrzną baterią, prawda?
_________________
Wielki, zły Buc
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>