GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 500zl, do, klapka, telefon

telefon z klapką do 500zł
Autor Wiadomość
bartus
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 22:59   telefon z klapką do 500zł

Witam chciałem zakupić telefon z klapką do 500zł funkcję telefonika radio mp3 slot na kartę i jakiś ładny duży wyświetlacz ;) a i dobrze by było jak by miał 2 ekranik też niczego sobie jak ktoś by mógł pomoc bardzo bym był wdzięczny pozdrawiam:)
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 08:07   

Witam serdecznie,
Z Nokii fajnej klapki raczej nie kupisz - do tej kwot jest pare modeli, ale niestety są wadliwe fabrycznie i nie polecam ich zakupu :( . Proponuję rozejrzeć się za jakimś Samsungiem - mają bardzo dobre wyświetlacze i ogólnie są dobrze zrobione i mało awaryjne :) . Ewentualnie zobacz sobie też SE np. W 300i . Motorolka też ma sporo klapek, ale jakoś nie mam przekonania do ich trwałości i nie mogę obiecać, że nie są awaryjne - dość często mam je na serwisie - jak nie wymiana jakiejś części, to wgrywanie nowego softa itp...ciągle coś :???: . Jak masz już upatrzone jakieś modele, to napisz na forum - odpiszę Ci czy warto go kupić i jak to wygląda od strony serwisowej :?:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
bartus
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 10:32   

myślałem nad nokia 6131 niestety też słyszałem tak jak piszesz że są wadliwe ;/ (najbardziej chciałem nokie ponieważ nigdy jeszcze nie miałem ;P) co do samsungów miałem dwa i padły taśmy.. myślałem nad kupnem modelu z300 chociaż nie ma radia.. a se w300i nie podoba mi sie :P a ze swojej co byś zaproponował ??
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 14:38   

Witam serdecznie,
..no niestety klapki Nokii nie są za bardzo udane..gdzieś na forum pisałem o 6131 - poczytaj sobie - szczerze odradzam :!: Co do Samsunga Z300..całkiem fajny telefonik, wyświetlacz 256 tyś. kolorów, drugi 65 tys., slot kart pamięci, bluetooth, aparacik troszkę słaby bo tylko 1mpx, ale zawsze to coś :) . Nie bardzo mam pomysł co Ci polecić z klapek do 500złotych :???: :???: ..z Samsungami miałeś przejścia, Nokie są wadliwe, a SE Ci się nie podba..zostają jeszcze Motorolki, ale ja nie jestem do nich przekonany i nie polecam Ci żadnego modelu..
A Ty masz jakiś pomysł - wpadło Ci coś w oko ??
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
bartus
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 16:20   

motoroli nie chce pisałem kiedyś smsa na V3 strasznie ciężko i nie wygodnie :/ zostane chyba przy tym z300;) a co byś zaproponował z normalnych telefonów nie klapka nie slider rozglądałem się za SE W800i W810i lub k750i(ten to ostateczność nie wiem jak stoją w sklepach te z serii W) jak byś mógł coś poleci z nokii a może mi sie cosik spodoba ;)
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 16:24   

Witam serdecznie,
..z tych SE co podałeś, wziołbym W810i jest najfajniejszy moim zdaniem, a z Nokii...mhh może 6300(jest troszkę droższa, ale jak poszukasz to znajdziesz w tej cenie) lub 3110(tańsza, ale też fajna) gdzieś na forum jest dużo o niej i jej właściwościach..poczytaj sobie, bo warto :) :) :) ?
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
bartus
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 19:15   

dzięki za rade wezmę chyba tego se w810i :)
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 20:32   

Witam serdecznie,
W810i to dobry wybór :grin: :grin: :grin: i będziesz zniego zadowolony :smile:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>