GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bajerami, bateria, dlugo, poszukuje, telefonu, trzymajaca

POSZUKUJE TELEFONU Z BAJERAMI + DLUGO TRZYMAJĄCĄ BATERIĄ!!!!
Autor Wiadomość
hitec
Nowy(a) na forum


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 10
  Wysłany: Nie Gru 09, 2007 14:55   POSZUKUJE TELEFONU Z BAJERAMI + DLUGO TRZYMAJĄCĄ BATERIĄ!!!!

:shock: z góry dziękówa za podpowiedzi !!!!!!! POZDRAWIAM
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 15:10   

Witam serdecznie,
..może jakoś bardziej się sprecyzuj :!: :!: :!: ..podaj firmę lub modele, które Cię interesują lub kwotę pieniędzy jaką dysponujesz do wydania..i co to są te bajery :?: :?:
Pozdrawiam :cool:
  
 
 
     
hitec
Nowy(a) na forum


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 10
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 20:40   

siema MACIAS, tak naprawde to chodzi mi o długo trzymajaca baterie, najlepiej w NOKI, JAKOS SIE PRZYZWYCZAILEM DO TEGO PRODUCENTA.Dobrze by bylo z 1GB, 2GB karta- zeby poogladac filmy na wykladach hahahaaaa.
 
     
hitec
Nowy(a) na forum


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 10
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 20:43   

a co do kwoty to tak spokojnie!!! około 500- 1000 zł.
A moze jakis inne marki telefonów????????
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 21:40   

Witam serdecznie,
..mhhh kwota całkiem fajna do wydania, ale niestety..telefonik z dobrymi bajerami, fajnym wyświetlaczem eliminuje niestety długą żywotność baterii :( . Wszystkie fajne telefoniki, które mógłbym Ci polecic mają niestety liche baterie - nie dlatego, że są słabe czy coś, ale poprostu nowe, dobre telefony zżerają mnóstwo energii - dużo prądu zużywa wyświetlacz, mp3ki, kamera itp gadżety :( W tym przedziale cenowym z Nokii mógłbym Ci szczerze polecić Nokię N73, N80 lub N91. W każdym z nich bateria średnio 3ma od 1-3 dni przy dość intensywnym używaniu, chociaż różnie to bywa i może być tak, że raz dziennie będziesz musiał ładować telefon :( .
..no chyba, że masz już upatrzone jakieś modele, to napisz mi na forum jakie, to napiszę Ci czy warto je kupić i jak to wygląda od strony awaryjności - od strony serwisowej ;) .
Pozzdrawiam i dzięki za plusika ;) :cool:
 
 
     
hitec
Nowy(a) na forum


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 10
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 21:53   

WITAM, zaproponowali mi dzisiaj w salonie orange za 360 zł, nokie N70, kupujac ja przez internet w salonie zapłace około 240 złoty-100 w kieszeni!!! Co ty na ten model noki,co do bateri juz sobie zdalem sprawe ze do 3 dni max, jak w uzytkowaniu ten model? jak z awaryjnoscia??? POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODP...
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Gru 11, 2007 22:12   

Witam serdecznie,
..no to faktycznie lepiej zamówić przez neta..100wka przed Świętami się przyda ;) .
Co do N70 - technicznie - fajny wyświetlacz 256 tyś. kolorów 176x208, wbudowanej pamięci tylko 22 Mb, ale ma slot na kartę, więc możesz rozszerzyć nawet do 2GB :) :) :) .Dwa aparaty foto - jeden 2.0 mpx, drugi VGA.
..ogólnie telefonik naprawdę fajny - pracuje na Symbianie, więc możesz mu wgrać co tylko chcesz i modyfikować jak tylko chcesz ;) to taki "kombajn" telefon - możesz mieć w nim wszystko..od pilota do telwizora, przez NAVI itp. bajery :) . Co do awaryjnośći, to nie jest to telefon jakoś bardzo wadliwy - jak nie będziesz go szanował,rzucał nim itp. to się będzie psuł..ale to chyba jak każdy źle traktowany telefon. Ogólnie elektronika użyta w tym telefonie jest dobra, z głową zaprojektowana płyta i umiejscowienie poszczególnych elementów, pod względem technicznym tetefonik jest dobry i ktoś, kto go projektował poświećił mu sporo czasu :) :) :) i wyszło mu to naprawdę dobrze. W prawdzie jest to dość spory, ale myślę, że warto go kupić...ja osobiście polecam Ci N70 :) .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Kelen 
Nowy(a) na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Śro Gru 12, 2007 15:28   

N70 możesz śmiało brać jeśli nie przeszkadza ci jego wygląd (przede wszystkim wielkość). Ten telefon ma bardzo dobre "wnętrzności" i jest naprawdę wytrzymały... Mój znajomy ma już go 2 lata i do tej pory działa bezawaryjnie. Mój kumpel pracuje na budowie, więc jego komórka dużo przeszła. Wpadł mu nawet do cementu :D , po czym mój znajomy go wyciągnął, przeczyścił i wszystko było ok :) . Zaliczył ona bardzo dużo różnych upadków i uderzeń (i ma naprawdę porysowaną obudowę... wygląda jakby ją traktował papierem ściernym :D ), ale (co jest bardzo dziwne) nigdy jeszcze nie był w żadnym serwisie :D ...

Bateria po 2 latach trzyma mu 2 dni przy normalnym użytkowaniu (nie wiem jak było na początku)...

Więc jeśli wygląd będzie ci odpowiadał to śmiało bierz ten telefon i nie zastanawiaj się dłużej :cool: ...
 
     
hitec
Nowy(a) na forum


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 10
Wysłany: Śro Gru 12, 2007 19:42   

czesc wam , powiedz mi skad moge posciagac do noki N70 rozne programy, np.navi itp...
ile tych programow moze byc w telefonie zeby nie zaklocaly jego dzialania, moze inaczej nie spowalnialy !!!. ?????????????????????????
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Gru 13, 2007 08:03   

Witam serdecznie,
..jak wsadzisz kartę 2GB to troszkę programików możesz tam wrzucić :) :) - telefonik może troszkę zamulać jak będzie zawalony, ale jak powgrywasz sobie tylko rzeczy które będziesz używał i nie będziesz 3mał na karcie programów wogóle Ci nie potrzebnych to wszystko będzie okej i telefonik nie będzie mulił :) . Co do NAVI to musisz sobie kupić moduł GPS i wgrać do telefonu jakiś programik..np. TomToma, NAVI Experta albo jakiś inny program i będzie okej. Teraz praktycznie w każdym serwisie-komisie GSM wgrają Ci taki programik do NAVIgacji i to za niedużą kwotę :) .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
hitec
Nowy(a) na forum


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 10
Wysłany: Pią Gru 14, 2007 18:32   

dziekowa MACIAS!!!!!!!
 
     
hitec
Nowy(a) na forum


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 10
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 23:28   

:idea: cześć
Powiedz mi co sądzisz na temat NOKI 6630 ??? w TEJ CHWIL JEST B.DOBRA CENA ZA TEN MODEL.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 21:10   

Witam serdecznie,
Nie ma za co hitec polecam się na przyszłość :) :) :) .
Co do 6630 - no całkiem przyjemny telefonik, ciekawie zrobiony i nawet funkcjonalny..co doawaryjności robiłem dwa takie telefony - jeden był po zalaniu, a wdrugim padł głośnik :( ale wymieniłem i hulllał jak się patrzy..poza tym ja się nie spotkałem osobiście z większymi awariami ;) .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
hitec
Nowy(a) na forum


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 10
Wysłany: Sob Gru 29, 2007 15:29   NOKIA E65

WITAM WSZYSTKICH. Czy to dobry model Noki???? Bezawaryjny? ITP... ???????
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 09:54   

Witam serdecznie,
E 65 jest całkiem fajnym telefonikiem - narazie żadko spotykanym na serwisie, ale raczej mało awaryjnym :) więc chyba warto sie nim zainteresować ;) ;) ;)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>