GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kod, pomocy, subskrypcji

Kod subskrypcji- POMOCY!
Autor Wiadomość
sQa 
Nowy(a) na forum


Wiek: 35
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: Wrocław
  Wysłany: Czw Lis 29, 2007 05:27   Kod subskrypcji- POMOCY!

Mam Motorole v3xx i ze strony motorola.pl ściągnęłam program do aktualizacji oprogramowania. Po zakończeniu instalacji telefon zarządał wprowadzenia numeru pin a następnie kodu subskrypcji. Myślałam, że jest to któryś z "domyślnych" kodów ale po kilkukrotnym wpisaniu nieprawidłowego kodu pojawił się napis "skontaktuj się z operatorem"

Telefon jest z Orange,natomiast ma ściągniętego sim locka.

Może mi ktoś wyjaśnić o co tu chodzi, bo nie mogę nic zrobić,żeby "ożywić" mój telefon?

Na stronie Motoroli jest napisane, że w razie problemów należy powtórzyć instalację, ale kiedy próbowałam wyskoczył komunikat, że zainstalowano już najnowsze oprogramowanie.

Proszę o pomoc![/quote]
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 08:08   

Witam serdecznie,
W tym przypadku.. najrozsądniejsza, będzie wizyta u operatora sieci w celu wyjaśnienie zaistniałej sytuacji oraz w celu zdobycia odpowiedniego kodu..natomiast jeżeli będą robić Ci problemy i nie będą chcieli Ci pomóc, udaj się do najbliższego serwisu - komisu GSM i chłopaki w przeciągu 4minut wygenerują Ci odpowiedni kod i "ożywią" Twój telefon :) :) .
Nie martw się..wszystko będzie dobrze i znowu będziesz mogła cieszyć się swoją V3xx.
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
sQa 
Nowy(a) na forum


Wiek: 35
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 02:04   

Ja już nie wiem. Dzwoniłam do serwisu i zostałam zwyzywana od debilek a facet powiedział, że zabiłam fona i mogę go do śmieci wyrzucić :/

ale dzięki za pomoc.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 08:12   

Witam serdecznie,
Nic sie nie martw koleżanko - pamiętaj..w autoryzowanych serwisach pracują same buraki :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!:
Co do Twojej sytuacji - proponuję podejść do najbliższego serwisu - komisu GSM( o wow :shock: dopiero zauważyłem, że jesteś z Wrocławia) najlepiej podejdz do komisu w rynku, obok diversa naprzeciwko Poczty Polskie..tam na górze siedzi taki chłopaczek, który ma naprawdę dobry sprzęt, dużą wiedzę i spore umiejętności i myślę, że bez najmniejszych problemów "ożywi" Twój telefon :) :) :) .
Jakbys miała jakieś pytanai, to śmaiło pisz..pomogę Ci to załatwić :) .
Aha no i jakby co, to daj znać na forum, czy Ci się udało i ile Cię to kosztowało ?
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
sQa 
Nowy(a) na forum


Wiek: 35
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 08:17   

ok. w poniedziałek postaram się tam podejść. jak już załatwię to napiszę co i jak :)

i jeszcze może mógł byś mi pomóc? Motka L6 zawiesza mi się przy wstukiwaniu literek. obojętnie, czy w kontaktach czy w sms. kiedyś doradzili mi zresetowanie ustawień no ale dalej sie zawiesza i musze przez USB sms-y wysyłać. Da mi coś zmiana softa? Bo po przygodzie z v3xx jakoś wolałabym nie ryzykować bo innego tel zastępczego nie mam ;P
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lis 30, 2007 08:27   

Witam serdecznie,
Jak będziesz w tym komisie, to poroś tego chłopaka, żeby przywrócił Ci przez laptopa ustawienia fabryczne telefonu, a jak Ci powie, że nie poleca tego robić, to niech Ci wgra jeszcze raz nowe oprogramowanie-nowego softa...z tego co pamietam troszkę ulepszonego i to powinno pomóc :) . Chłopaczek jest naprawdę dobry i myślę, że jak tam pójdziesz to załatwisz obydwie sprawy :) .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>