GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 3110, czy, ericsson, nokia, sony, z710i

Sony Ericsson z710i czy Nokia 3110
Autor Wiadomość
Marta
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 23, 2007 17:57   Sony Ericsson z710i czy Nokia 3110

Witam :-)

W związku z tym, że na żywo nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc, a na pomoc w sklepie nie chce liczyć, zwracam sie do Was :-)

Chodzi o to, że niestety wychwalany telefon SAMSUNG E350E okazał się najgorszym telefonem w mojej karierze; rok gwarancji, a po 1,5 roku - poszła taśma, później poszedł wyświetlacz, głośnik... :sad: i czekam teraz na wyrok - czy opłaca się naprawiać czy nie..

Niestety umowa dalej trwa a ja telefonu nie mam i postanowiłam zakupić nowy, bez sim-locka oczywiście. Jak zapłacić to za coś dobrego.

Otóż wizualnie i trochę udając, że się znam wymyśliłam sobie, że pod uwagę mogłabym wziąć SONY ERICSSONA Z710i lub NOKIA 3110. Co sądzicie o tych telefonach?

Chce zaznaczyć, że interesuje mnie RADIO, MP3 I DOBRY APARAT ORAZ KARTA PAMIĘCI.

Może zasugerujecie mi coś innego? TYLKO ŻADNYCH ROZSUWANYCH NIE CHCĘ ;-)
Telefon tak do ok 600 zł.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc :-)

Pozdrawiam
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 19:59   

Witam serdecznie,
SE Z710i nie kupuj , bo to szajs :shock: :shock: :!: :!: Bez kitu - MEGA badziewny telefon i podobnie jak ze swoim Samsungiem, będziesz miała z nim przejścia :( . Co do Nokii 3110..pisaliśmy ostatnio dużo o niej na forum..proponuję przeszukać posty.. poczytać, ..a tak w jednym zdaniu.. to fajny telefon i warto go kupić :) .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
bobkowsky 
Bywa na forum
Nokia Fan :D



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 46
Skąd: że znowu ;D
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 20:29   

heh 2 telefony znam bardzo dobrze. soniak heh niby ma ten aparat 2 megapixele ale ogólnie jest słaby... ten telefon to jest to samo co w300... Co do Nokii to dobry tel ogólniej teraz jestem jego posiadaczem i jestemz niego zadowolony.
zajrzyj tutaj
http://halohalo.pl/forum/...a4a8c3437964506


pozdrawiam :D
_________________
nokia 3110 classic ;D
 
     
Marta
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 23, 2007 20:37   

forum przejrzałam :) jednak ciekawa byłam Waszego zdania jeśli chodzi o porównanie tych dwóch telefonów.

A może zaproponujecie mi jakiś inny telefon? wymaganie takie jak napisalam wyżej :-)
SAMSUNG odpada zdecydowanie; chociaż jestem w posiadaniu SAMSUNGA E 250 ale z Ery, a ja mam z Orange; po prostu była przedłużana umowa i w związku z zaistniałą sytuacją jest możliwość żebym usunęła sim-locka, ale czy to ma sens? a co będzie jeśli będą takie same problemy jak z E350E?
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>