GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 400zl, okolo, telefon+mp3, wybor

Wybór telefon+mp3 około 400zł!
Autor Wiadomość
damianoitaliano
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 8
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 00:18   Wybór telefon+mp3 około 400zł!

Witam wszystkich,
tak jak pisze w temacie chciałbym kupić telefon z dobrym odtwarzaczem mp3. Telefon będzie dla mojej siostry w wieku studenckim. Chciałbym aby była z niego zadowolona i używała go ja najdłużej, dlatego warto by był nowy i miał gwarancję. Więc zakup będzie zapewne na allegro.
Aparat cyfrowy nie jest istotny, najważniejsza to mp3 i trwałość telefonu. Plus musi mieć możliwosć dokpuienia pamieci, najlepiej jakiejś nienajdroższej pamięci.
Chciała Nokie 5200, ale po tym co przeczytałem na waszym forum o tym telefonie, to...chyba wybiję jej ten pomysł z głowy. Niestety dla niej telefon musi ładnie też wyglądać, mieć nowoczesny wygląd. Szynowce sie jej podobają, ale za coś lepszego trzeba już więcej zapłacić, więc może coś innego?
Co byście doradzili dziewczynie?
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 08:32   

Witam serdecznie,
5200 słusznie odrzucasz - to totalna porażka w slayderach Nokii. A czy Twoja siostra ma juz upatrzone jakieś modele - lubi jakąś firmę ?
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
damianoitaliano
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 8
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 10:27   

Aktualnie zastanawia sie nad 6111? Co myslicie o tym telefonie?
W grę na dobrą sprawę wchodzi Nokia, SE, Samsung i chyba Simens, może jakaś motorolka?
Ale ona raczej preferuje Nokie.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 11:23   

Z Nokia telefonem ładnym jest 6151. telefon ma mp3 dobrej jakości, aparat 1.3 Mpix, oraz jak wszystkie telefony low-end, ekran 128x160.
Wg. ten telefon jest dobry myborem w tej kategorii i powinien spodobać się twojej siostrze.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
damianoitaliano
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 8
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 11:38   

Całkiem ciekawe to 6151!
A co myślicie o tym 6111? - telefon jest warty uwagi i jego nabycia?
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 11:53   

Witam serdecznie,
Nokia 6151 jest naprawdę dobrym i udanym telefonikiem :) nie wiem czy spodoba się Twojej siostrze, ale ogólnie wart jest polecania :) .
...co do Twojej propozycji 6111(nie ma w niej slotu karty pamięci) - jest to fajny, mały slayderek Nokii w sam raz dla kobietki :) wygląda dobrze, wewnatrz też jest zrobiony z głową i raczej nic nie powinno się z nim dziać od strony serwisowej(miałem go u siebie w naprawie dwa razy - raz bo był zalany, a drugi raz na wymianę obudowy). Jest to typowy slayderek - szyny, które są w nim użyte są w miare wytrzymałe - jak się fizycznie nie otwiera i nie zamyka telefonu, to się nie pokrzywią i 3ba dobrze pokombinować, żeby coś z nimi zrobić. Ogólnie moim zdaniem - 6111 jest bardzo dobrą propozycją telefonu dla Twojej siostry :) :) :) .
Pozdrawiam :cool:
  
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 11:55   

Teleonik na pewno ma ciekawy wygląd jednak nie ma pamięci zewnętrzej (czyli kart pamięci) co go elminuje do słuchania mp3.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Kristofer 
Nowy(a) na forum
Wierny Uzytkownik



Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Belvedere - London
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 14:29   

Siema..
A ja zaproponuje Sagem My411x ma slot kart pamieci, ladny wyglad. Lecz niestety wykonianie i oprawa techniczna stoja na niskim poziomie.
Moge polecic takze Sony Ericssona W200i tez ma slot kart pamieci lecz niestety ma joystick a joy'e SE nie stoja na wysokim poziomie chociaz jak telefon ma byc dla kobiety (one nie maja ciezkich lapek :P ) to nawet nawet.

Pzdr
Kristofer

P.S.
HA! :D Nabilem 20 posta huraa!! :lol:
 
     
bobkowsky 
Bywa na forum
Nokia Fan :D



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 46
Skąd: że znowu ;D
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 14:39   

witaj

heh jesli jakis telefon z mp3 to albo Nokia albo SE. Reszta firm słabiej wypada...
weź jakąs nokie (broń Ci panie boże od Nokii 5200 i 5300 ZAL) która ma mp3 i slot na karte pamięci obojętnie jaką a bedziesz zadowolony. ;D


pozdrawiam :D
_________________
nokia 3110 classic ;D
 
     
damianoitaliano
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 8
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 19:57   

Z przykrością muszę donieść, że wizualnie Nokia 6151 nie zrobiła wrażenia na mojej siostrze.
Przypomina jej 3110 Classic? Swoją drogą, który lepszy?
A może doradzicie coś z SE?
Ja jestem szczęśliwym posiadaczem k750i i musze przyznać, ze po k300i już nigdy nie będę miał telefonu innego jak Nokia. A tu trafiła sie okazja i...WoW! k750i wpadło w ręce i to na prawdę miły telefonik, więc bez trudu powinienem nakłonić ją do SE.
Tylko, którego?
Przypomnę tylko, ze najważniejsza Mp3 i niedroga karta pamięci.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 20:28   

Witam serdecznie,
Ja jakoś osobiście nie mam przekonania do SE..może dlatego, że najczęściej coś w nich robię :sad: :sad: więc co do wyboru modelu..to Ci nie pomogę..
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
damianoitaliano
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 8
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 20:38   

To moze mi powiesz, który lepszy Nokia 6151 czy 3110 Classic?
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 20:41   

Witam serdecznie,
Obydwa te modele są fajne :) Skoro 6151 nie zrobiła wrażenia na Twojej siostrze to może 3110 :smile: :smile: . Fajny prosty telefoni i gdybyś miał z nim problemy to bobkowsky go ma i z chęcią Ci pomoże :) .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 13:03   

Coś z SE to w tej kategorii wyłącznie nowy w200i, albo używany k750i. SE nic ciekawszego w tej kategorii nie ma.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
damianoitaliano
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 8
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 23:08   

Zdecydowała się na 3110 classic.
Zakup zrobiony. teraz jeszcze tylko karta pamieci micr SD 1GB i będzie wszystko. Niech się dziewczyna cieszy.
I mam jeszcze jedno pytanie.
Czy na tym telefonie jak kupię większą kartę 2GB to telefon nie będzie sie zacinał. Będzie wszystko chodziło tak samo sprawnie jak przy 1GB?
Pytanie to zadaje bo w SE750i wolałem kupić kartę 1GB, bo przy 2GB telefon strasznie spowalniał.
Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam...siostra również pozdrawia :wink:
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>