GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: internet, jaki, mobilny

Przesunięty przez: halohalo
Wto Maj 18, 2010 20:01
Internet mobilny - jaki?
Autor Wiadomość
ukasz 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 15:00   Internet mobilny - jaki?

Witam,

Szukam mobilnego internetu w cenie ok. 60-70 zł. Będzie mi służył przede wszystkim do korzystania z poczty, rozmów na gadu-gadu, przeglądania stron i słuchania radia. Co jeszcze... Najczęściej korzystać będe z EDGE, na wymianę plików peer-2-peer i temu podobne 'hardkory' się nie porywam, więc nie musi to być coś super szybkiego :wink: .

No, ale moje właściwe pytania brzmią: którego operatora powinienem wybrać (Era? Plus? Orange? Może jeszcze jakiś inny :wink: ?). Chciałbym też się dowiedzieć jaki modem powinienem wybrać (w laptopie mam gniazdo Express Card).

Pozdrawiam :smile: !
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 18:10   

To zależy jak z zasięgiem u Ciebie, czy mieszkasz w jakiejś większej czy mniejszej miejscowości. Moim zdaniem iPlus jest najlepszy, ale to być może tylko w moich okolicach. Sprawdź mapy zasięgu poszczególnych sieci i sprawdź, która ma najlepszy w Twojej miejscowości.
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
ukasz 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 18:59   

A zakładając, że zasięg jest w porządku, to strony będą się otwierać z jakąś sensowną szybkością ;>?? Oczywiście mówimy o EDGE:).
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 20:04   

Zakładać, że zasięg jest w porządku, to Ty sobie możesz. W teorii to wygląda troszkę inaczej. Testowałam już BlueConnect, Orange 3D i i Plus. U mnie w domu najlepiej chodził iPlus, dwa kilometry dalej u babci najlepsza była era :D a w Bydgoszczy, czyli 30km ode mnie Orange :D wybieraj ;)
a tak serio to iPlusa polecam.
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 20:41   

Najsensowniejszym wyborem dla Ciebie powinien być Orange 3D ponieważ,obszar EDGE zajmuje większość kraju. Z resztą sprawdź sam: http://www.orange.pl/port..._mob?id=2445511 .
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
gierek
Bywa na forum


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 29
Wysłany: Śro Lis 28, 2007 13:43   

potwierdzam kiedys korzystalem z orange free i jesli chodzi o zasieg edge to maja chyba najlepszy w kraju
 
     
Tymi 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 10:41   

Ja przez wakacje, kiedy byłam na działce korzystałam z iPlusa. Zasięg był super. Nie zawsze miałam zasięg na komórce z Ery, a łączności net nie traciłam.
Polecam iPlusa, super się spisywał przez całe wakacje, na Mazurach, w Górach, na Kujawach. Zero problemów.
_________________
Jeżeli nie możesz sprawić by działało dobrze - spraw chociaż by dobrze wyglądało
Bill Gates
 
 
     
masterkamil46 
Nowy(a) na forum
blog o telekom.



Telefon: Samsung u800
Sieć GSM: Plus
Internet: Orange Freedom
Komunikator: GG
Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 23
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 23:29   

sprawdź tutaj http://uslugitelekom.blox...-dostawcow.html
 
 
     
warka
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 100
Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 14:50   net

witam, jak ktos juz slusznie zauwazyl wszytsko zalezy od tego gdzie meiszkasz, net mobilny ma to do siebie ,ze niestety jest dosc terytorialny, wiec moze zrywac polaczenie, ale operatorzy chyba daja mozliwosc przetestowania neta na probe -u wiekszosci 7 dni, orange chyba faktycznie ma najwiekszy zasieg, ale pewna nie jestem. W takiej cenie to moglbys tez spokojnie dobrac jakis net stacjonarny I przynajmnije nie trzeba martwic sie o limity, wiem ze neostrada jest teraz w promocji I przy predkosci 6mb kosztuje niecale 70 zl., moze to nie to samo co mobilny ,ale przynajmniej ma sie pewnosc ze nie bedzie problemow ze zrywaniem lacza.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>