GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: cos, innego, moze, n70

N70? A moze cos innego...
Autor Wiadomość
Kristofer 
Nowy(a) na forum
Wierny Uzytkownik



Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Belvedere - London
  Wysłany: Nie Lis 18, 2007 15:29   N70? A moze cos innego...

Na poczatek chcialem sie z wami przywitac, poniewaz jest to moj pierwszy post.. a wiec witam!
Mam maly dylemacik poniewaz zastanawiam sie nad prezentem na mikolaja :D i tak sobie mysle czy nokia n70 bylby dla mnie odpowiednim przentem.. slyszalem rozne opinie na temat tego telefonu, ale postanowilem zapytac na forum. Podam wam pare telefonow i prosilbym o szczera odpowiedz, ktory by sie najlepiej sprawowal i aby mial duze mozliwosci:
-SE V630i
-Nokia N70 :)
-SE K800i
-Samsung E900
-SE W200i
-SE W810i

To sa jeszcze telefony w przystepnej cenie jezeli zaden z tych nie jest dobry prosilbym o inne propozycje.
Za wszystkie posty dziekuje
P.S. (Nie pisze polskich znakow bo nie mam klawiatury polskiej :) )
 
     
bobkowsky 
Bywa na forum
Nokia Fan :D



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 46
Skąd: że znowu ;D
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 17:25   

witaj
heh nokia n70 to fajnusi tel tylko ma jedną wielką wade. MULI SIE!!!! kurde co wchodzisz do galeri musisz czekac 2 min zeby załapał... a jak walniesz sobie do niego jeszcze karte 2 gb to trup...
na twoim miejscu wybrał bym Se K800i :D . piękne zdjęcia wychodzą (3.2 megapixele mówią same za siebie). Ale wybór nalezy do Ciebie :D

pozdrawiam :D
_________________
nokia 3110 classic ;D
 
     
Kristofer 
Nowy(a) na forum
Wierny Uzytkownik



Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Belvedere - London
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 17:57   

Siemka..
Szczerze mowiac to K800i zbytnio mi sie nie podoba jakos tak.. nawet nie wiem czemu :mrgreen:
A propo do n70 raczej nie zamierzam kupywac karty 2gb bo mi sie to nie przyda 256mb to jeszcze. Troche czasu i napewno cos wybiore :)
Oczywiscie prosze o dalsze rady co wybrac..

Pzdr
Kristofer :)
 
     
bobkowsky 
Bywa na forum
Nokia Fan :D



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 46
Skąd: że znowu ;D
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 19:36   

jezeli Ci sie podoba N-ka to kupuj :D . Jak karty nie kupujesz zbyt duzej to wszystko ok :D .

pozdrawiam :D
_________________
nokia 3110 classic ;D
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 21:48   

Witam serdecznie,
Skoro podoba Ci się N70 i nie zamierzasz do niej wkładać jakiejś mega karty pamięci to kupuj..telefonik ogólnie fajny - ma Symbiana i spore możliwości :) :) :) .
To co piszą chłopaki to prawda..telefon potrafi naprawdę dobrze zamulać..ale musi mieć naprawdę sporą i dobrze zawaloną kartę pamięci...
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Kristofer 
Nowy(a) na forum
Wierny Uzytkownik



Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Belvedere - London
  Wysłany: Nie Lis 18, 2007 22:56   

A wiec podjelem decyzje kupuje N-ke.. :razz:
Mam jeszcze takie pytanko bo jak N70 ma podajrze 22 Mb pamieci wbudowanej to jak wsadze karte 64 Mb to te dwie pamieci sie sumuja? Czy mam tylko 64 Mb?
Do mikoaja jeszcze troche.. lecz jak ja dostane to napewno zdam relacje jak mi sie podoba i czy sie dobrze sprawuje :lol:

Pzdr
Kristofer

(a tak propo to nie chce sie chwalic ale avatarka sobie zrobilem xD Logo odgapilem a napis sam zrobilem.. nie czuje kiedy rymuje hehe :P )
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 23:00   

Witam serdecznie,
N-ka jest bardzo dobrym wyborem..Nokia N70 ma Symbiana i szczerze.. proponuję Ci wrzuć sobi kartę pamięci 256MB lub 512MB i będziesz zadowolony - przy kartach pamięci powyżej 1GB telefon zaczyna przymulać i nie sprawia aż tyle radości - chodzi wolno, długo wgrywa i otwiera aplikacje :( . Czekamy na informację jak Ci się sprawuje no i czy jesteś z niego zadowolony ??
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Kristofer 
Nowy(a) na forum
Wierny Uzytkownik



Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Belvedere - London
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 23:10   

Siemka..
Jeszcze cos.. No to skoro na karcie 256 Mb nie bedzie przymulac to nie znaczy chyba, ze przy 64 Mb bedzie chodzic szybciej..
Nie orientuje sie ale to chyba jest na takiej zasadzie "im wiecej pamieci, tym bardziej zacina" lub cos podobnego?
To bez karty powinno chodzic bardzo szybko xD (joke)
Niewiem czy wczescien wspominalem jezeli tak to sie powtorze: N-ke kupuje nowke na gwarancji za 80£ co w przeliczeniu na polskie okolo 390-410 zl taniocha wg mnie

Pzdr
Kristofer.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 09:07   

Witam serdecznie,
Co do tego, że będzie chodzić szybciej, to nie mogę Ci obiecac..powinna chodzić normalnie, nie będzie zamulać, tak jak przy dużej karcie pamięci..
Co do kwoty za jaką kupujesz nową Nkę :grin: :grin: to dobra cena :) :) :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 17:12   

N-ka jest też telefonem z Symbianem więc czasami może mieć problem ze stabilnością. Jeżeli jednak chcesz mieć dużo pamięci w telefonie polecam Ci w810i. Możesz wsadzić do niego kartę 2GB, telefon chodzi przy tym płynnie. Poza tym ma ekranik 176x220 (czyli większy niż w n70 gdzie rozdziałka wynosi 176x208), świetne słuchawki, radio z RDS, dobry aparat (z autofocusem), no i nie posiada joysticka więc nie powinno Ci tam nic wysiąść. Oczywiście n70 pozostawia w tyle w810i jeżeli idzie o możliwość jakie daje Ci oprogramowanie, ale na twoim miejscu brałbym w810i.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Kristofer 
Nowy(a) na forum
Wierny Uzytkownik



Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Belvedere - London
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 20:29   

Siemka..
Tak jak darkgee wspomniales "n70 pozostawia w tyle w810i jeżeli idzie o możliwość jakie daje Ci oprogramowanie" wlasnie na tym bardziej mi zalezy, wprawdzie jeszcze nie mialem ani razu doczynienia z takim cudasa technologia, ale "uczylem sie :P " na jeszcze nowszym symbianie (nokia n80) a co za tym idzie byl jeszcze bardziej skomlikowany.

Pzdr
Kristofer.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 20:34   

Swoją drogą sam myślałem o telefonie Symbianem, który miałby służyć mi jako konsola do gier, mp3 i odtwarzacz wideo, ale zdecydowałem się, że lepszym wyborem będzie PSP.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Kristofer 
Nowy(a) na forum
Wierny Uzytkownik



Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Belvedere - London
  Wysłany: Wto Lis 20, 2007 17:23   

Siemka..
Wlasnie przed godzinka niezle sie zdenerwowalem z tego powodu iz pan w sklepie powiedzial ze n70 zostala wycofana z produkcji (nie do pomyslenia co? sam sie az dziwilem.. :???: )
I odrazu oblazlem wszystkie sklepy w zasiegu z centrum lecz w kazdym sklepie bylo to samo.
Dlatego podjelem inna decyzje, ze mniejwiecej na poziomie Nokii N70 bedzie Sony Ericsson K800i. We wczesniejszych postach pisalem ze se nie przypadl mi do gustu, ale to jest wogole inne uczucie jak sie go trzyma w lapce :P . A co do lapek to mam lekkie lapki :) wiec joystick powinien sie dobrze trzymac chyba nie?
Jeszcze mam pytanko czy jest on prosty w obsludze?
Jezeli uwazacie ze se nie jest taki fajny to jeszcze jest SE K550i tez fajniutki wiec czekam naa odpowiedz (zdecydowanie wolalbym K800i, poniewaz pomiedzy tymi dwoma foniqami jest niewielka roznica cenowa a techniczna to chyba wieksza tak mysle)

Pzdr
Kristofer.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>