GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » w995
Tematy oznaczone jako w995
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

problem z wyborem E72 lub W995 a moze inny?


Witam pisze z problemem takim samym jak wszyscy :) nie wiem jaki telefon wybrac, mam ...
28993 15

Sony ericsson c905 vs w995 vs....


No wiec jak w temacie... mam około 800złotych na telefon przeczytałem juz kilka recenzji i ...
26959 15

Nokia N95 8gb vs Nokia N96 vs Sony Ericsson W995


Witam,
Zastanawiam się nad kupnem tefefony. Obecnie mam SE W910i. Zależy mi na dobrym ...
19441 12

Nokia E75 vs. Sony Ericsson w995


Witam. To już prawie dwa lata jak jestem w posiadaniu Nokii N73 MusicEdit. Czas najwyższy ...
13549 7

Znalazłem SE W995, Nowy, Co powinienem zrobic???


Mieszkam w UK. Ostatnio znalazlem nowy telefon SE w995. Fajna maszynka. Tyle, że nie wiem ...
10558 2

N95 8gb czy W995


Witan kolegow mampytanko chce kupic telefon z dobrym aparatem zastanawiam sie nad n95 8gb i ...
8830 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>