GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » 600
Tematy oznaczone jako 600
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Telefon do 600 zł


Witam,

poszukuję dobrego telefonu do 600 zł. Zastanawiam się nad SE g900 ...
52243 40

Jaki telefon do 600 - 700 zł ??


Witam. tak czytam i czytam o tych telefonach i pomyślałem że może prościej będzie zapytać ...
28318 16

Jaki z dotykowym i WiFi do 600 zł


Siema, dysponuje kwotą 600 zł. Stoje przed wyborem telefonu chce, aby był to tel. z ...
21188 14

Telefon do 600 zł


Witam wszystkich na forum! Jestem nowy, więc jeżeli to jest zły dział albo coś nie ...
15712 6

Smartfon do 600 zł


Witam ; ) Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość ; ) Poszukuje smartfona, ...
15166 4

Supernova: najszybszy domowy internet 600 Mb/s


Najszybszy w Polsce domowy internet o prędkości aż 600 Mb/s jest już dziś dostępny w ...
14347 0

jaki samsung za 600 zloty


jak w temacie mam 600-stów, iszkam fajnego telefonu a samsungi wydaja sie byc dobre.prosze o ...
14284 7

Który samsung w granicach 600 zł?


Witam
Przymierzam się do zakupu swojego pierwszego smartfona. Jako, że nie siedzę w temacie ...
12349 4

jaki tel do 600 zl?


Witam

Interesuje mnie kupno jakiegos telefoniku do 600 zl.... aktualnie posiadam SE ...
9037 3

problem karta pamięci kf 600


czy wiecie co zrobić jeśli ten telefon działa normalnie ale gdy wkłada się karte pamięci ...
8563 1

U 600 problem po wymianie taśmy


Witam,mam problem po wymianie taśmy mianowicie gy wpisze kod pin i telefon sie uruchomi chodzi ...
8011 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>