To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - K550i

darkgee - Nie Paź 14, 2007 09:43
Temat postu: K550i
Co sądzicie o tym telefonie? Jakie są jego zalety i jakie wady? Co prawda bawiłem się już nim, ale chcę poznać wasze opinie. Jak dla mnie telefon na razie najlepszy w kategorii cena/jakość, pobił nawet K750i. Jego jedyne wady jakie zauważyłem to trochę ciężko odsuwająca się klapka od aparatu (choć pewnie z czasem będzie chodzić coraz lżej ;) , oraz trochę nie nasycone kolory ekranu, ale te wady są naprawdę niewielkie w porównaniu z tym jak chodzi, jaki ma wygląd i jak odtwarza muzę.
MaciaSS - Pon Paź 15, 2007 19:57

Witam serdecznie,
..od strony serwisu..co moge powiedzieć...mhhh niezły, chociaż stać ich na coś więcej :wink: :wink:
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Pon Paź 15, 2007 20:08

Niemniej, wg mnie jest to najładniejszy Sony Ericsson.
pepi - Czw Lis 08, 2007 22:27

czekam na więcej opinii, bo mi skończyły się doładowania w mixie i właśnie ten tel mi proponują ;)
bobkowsky - Pią Lis 09, 2007 16:19

w nie najbardziej denerwują mnie małe przyciski...
tak telefonik spoko :D . aparacik 2.0 po co większy.zdjęcia wyglądają bardzo ładnie.
odtarzacz mp3 dobry (moze troche jest cichy ale to miejsza z tym). ogółem bardzo dobry telefonik :D

darkgee - Pią Lis 09, 2007 16:54

Aparacik w tym telefonie jest super. Kumpel zrobił nim zdjęcie planu lekcji (tak, że objęło go całego) w nocy z lampą doświetlającą. gdy zrobił powiększenie tego zdjęcia było można wygodnie czytać ten plan!
No, a poza tym świetne słuchawki, szybki procek i wygodna obsługa. Kumpel wziął go na abonament 30 zł za z 1 zł w Erze, co lekko zdziwiło mnie jak na klasę telefonu.
Pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group