To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - 7373 problem

Kowal1989 - Sob Wrz 01, 2007 12:21
Temat postu: 7373 problem
Witam, posiadam telefon Nokie 7373 i podczas wysyłania smsów przychodzą raporty, o dostarczeniu, ale dwie godziny wstecz. Mianowicie jest godzina 22 i wysyłam smsa i po otrzymaniu raportu pisze doręczono o 20 tak samo jest jak dostaje smsy dostane o 22, a pisze, że doszedł o 20. Chociaż w telefonie godzina jest dobra ustawiona. Poszedłem do serwisu i powiedzieli mi, żeby nowe oprogramowanie wgrać, zostawiłem tam telefon, zrobili to, ale to nic nie pomogło. Macie może jakieś rady jak to zlikwidować, może kiedyś ktoś z Was miał podobny problem ?
MaciaSS - Sob Wrz 01, 2007 16:47

Witam serdecznie,
Skoro wgranie nowego softa do Twojej Nokii nie pomogło, to proponuję iść do salonu Nokii i w ramach gwarancji wgrać nowe, ulepszone oprogramowanie, no chyba, że właśnie w Nokii wgrywałeś i dalej nie działa :sad: :sad: :sad: :?: :?:
Napisz gdzie wgrywałeś softa :?:
Jeżeli to nie pomoże, to proponuję wyłączyć powiadamianie o doręczeniu wiadomości(raporty doręczeń) i już :wink: :wink: .
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group