To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - Wyższość gier na komórki nad grami komputerowymi

Piotrek - Czw Sie 16, 2007 12:46
Temat postu: Wyższość gier na komórki nad grami komputerowymi
Co sądzicie o danym temacie? Gry komórkowe są może mniej zaawansowane technologicznie, ale też potrafią dostarczyć mnóśtwo frajdy. I co najważniejsze można w nie grać zawsze i wszędzie.

Ostatnio na przykład załatwiłem sobie Samuel Eto'o Street Football z tej strony: http://samueletoostreetfootball.prv.pl/gra.php i od tamtego czasu zastanawiam się nad całkowitym przeniesieniem cyfrowej rozrywki na komórkę.

worekowsa - Czw Sie 16, 2007 14:42

Tak, teraz gry java są coraz bardziej zaawansowane, poprawiła się przede wszystkim grywalność. Gry 3D (w nowszych fonach) są lepsze od wielu gier, w które zagrać możemy na komputerze.
eMeSG - Czw Sie 30, 2007 10:49

no raczej, a zobaczcie to: www.tiny.pl/5pb3. Shrek 3 - jeszcze lepsza gierka, super grafa no i można wygrać se w 910i :) jeszcze tylko 2 dni i będzie mój:D
darkgee - Wto Wrz 25, 2007 21:12

No tak w gry na kome można grać wszędzie (ale nie zawsze). No ale są uboższe w warstwie technicznej. A skoro nowe gry na kompa cię nie kręcą to może pora sięgnąć po coś starszego? Ja sam aktualnie gram w Final Fantasy VII i muszę powiedzieć że choć gra jest bardzo brzydka to zachwyca fabułą i klimatem.
PS. na komórki rządzi Elven Chronicles !!!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group