To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon z Szwecji

mobyk - Śro Sie 08, 2007 16:06
Temat postu: Telefon z Szwecji
Witam
Chciałbym uzyskać informacji czy telefon sprowadzony z Szwecji będzie działał w Polsce w sieci era ---- jeśli nie to co potrzeba aby działał
POZDROWIENIA

MaciaSS - Śro Sie 08, 2007 19:26

Witam serdecznie,
Napisz mi jaki to model telefony i w jakiej sieci chodził w Szwecji ?
Pozdrawiam :cool:

mobyk - Śro Sie 08, 2007 19:42

MaciaSS napisał/a:
Witam serdecznie,
Napisz mi jaki to model telefony i w jakiej sieci chodził w Szwecji ?
Pozdrawiam :cool:


Nad modelem się nie zastanawiałem ale chyba będzie Seri „N” bo telefon będzie nowy ze sklepu bez abonamentu
Pozdro

MaciaSS - Czw Sie 09, 2007 12:17

Witam serdecznie,
..jeżeli telefonik nie będzie miał simlocka, to wystarczy, że wgrasz sobie polski język i powinno być okej.
..ale gdyby jednak okazało się, że ma simlocka, to w dobrych serwisach GSM ściągają simlocki z telefonów BB5 i odrazu na miejscu zrobiliby Ci wszystko, żeby telefonik hullał w Polsce :smile: .
Pozdrawiam :cool:

mobyk - Czw Sie 09, 2007 17:08

MaciaSS napisał/a:
Witam serdecznie,
..jeżeli telefonik nie będzie miał simlocka, to wystarczy, że wgrasz sobie polski język i powinno być okej.
..ale gdyby jednak okazało się, że ma simlocka, to w dobrych serwisach GSM ściągają simlocki z telefonów BB5 i odrazu na miejscu zrobiliby Ci wszystko, żeby telefonik hullał w Polsce :smile: .
Pozdrawiam :cool:

czy taka operacia zdjecia simlocka jest droga bo mam mozliwosc kupna nokii 6230i za 89 pln

MaciaSS - Pią Sie 10, 2007 14:19

Witam serdecznie,
..to kup tą Nokię 6230i :wink: :wink: :wink: .
Co do zdjęcia simlocka z telefonów BB5 cena waha się od 150 do 400złotych..zależy gdzie, więc warto poszukać jak najtaniej :smile: .
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group