To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Problem z głośnikiem SE Z530i

skormen - Pią Lip 13, 2007 16:43
Temat postu: Problem z głośnikiem SE Z530i
Dzień Dobry!!!
Posiadam komórkę Sony Ericsson Z530i i pojawiła się w niej wada nie wiem z jakiej przyczyny ;/, mianowicie kiedy słucham mp3, dźwięków z komórki wszystko słyszę natomiast problem jest gdy wykonuje połączenie lub próbuję nagrać coś na dyktafon ponieważ nie słychać nic nie ma po prostu głosu nie jestem słyszalny natomiast w trakcie połączenia gdy ktoś dzwoni do mnie to osobę do mnie dzwoniącą słyszę Ona mnie nie słyszy?? wie ktoś może w czym usterka chociaż orientacyjnie ?? z góry dziękuję za odpowiedź na ten temat, albo np czy ktoś się z tym spotkał lub jaki koszty by wchodziły w jego naprawę bo myślę że to jest do naprawienia... POZDRAWIAM

MaciaSS - Pią Lip 13, 2007 20:40

Witam serdecznie,
Co do opisywanego przez Ciebie problemu..spotkałem się z podobną sytuacją parę razy i najprawdopodobniej masz uszkodzony mikrofon, możliwe że gdzieś nie styka lub najnormalniej w Świecie jest zapsuty i nie działa, dlatego nikt Cię nie słyszy, nic się nie da nagrać na dyktafot itd. To że słyszysz mp3 to normalne, ponieważ dźwięki wydaje buzer. Co do naprawy mikrofonu, to w każdym serwisie - komisie GSM Ci to zrobią na miejscu - cena 10-25złotych(zależy gdzie i u kogo).
Pozdrawiam :cool:

skormen - Pią Lip 13, 2007 22:44

wielkie dzięki MaciaSS :wink:
MaciaSS - Sob Lip 14, 2007 13:12

Witam serdecznie,
Nie ma najmniejszego problemu skormen, jakbyś miał jeszcze jakiś problem, to śmiało pisz..napewno coś wymyślimy :smile: :smile: .
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group