To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - ktory najlepszy?

Magdulek - Czw Lip 05, 2007 11:17
Temat postu: ktory najlepszy?
w najblizszym czasie szykuje sie do wymiany telefonu , zastanawiam sie , ktory jest najlepszy do wyboru mam : Nokia5200, Motorola L6, Motorola v360, Motorola U6 . Sony Ericsson 200i, przeczytalam duzo opisow tych telefonow ale nadal nie jestem przekonana. Najwazniejsza rzecza ktora biore pod uwage to jakos aparatu w telefonie i zdjec . doradzcie cos z gory dzieki
MaciaSS - Czw Lip 05, 2007 13:57

Witam serdecznie,
..napisz mi jakiej firmy telefonu używałas do tej pory i który z wymienionych przez Ciebie telefonów jest Twoim faworytem.
Muszę znać Twoje zdanie..napewno coś wymyślimy :grin: :grin: :grin: .
Pozdrawiam :cool:

Magdulek - Pią Lip 06, 2007 07:28

tak sie sklada ze kazdej i nie mam faworyta dlatego mam taki straszny problem , wzielabym ta nokie 5200 ale podobno ma slaby aparat a nie wiem jak reszta raczej ma zblizone tylko nie wiem jaki ma motorola v360 :mrgreen:
Gierappa - Pią Lip 06, 2007 10:27

Ja też polecam tą Nokie, nie polecam za to W200i, to szmelc, nawet bluetootha nie ma, wyświetlacz szlak by go trafił i ta fantastyczna "prawie" bezawaryjność :roll: . Kumpel ma i jego zakupu żałuje... :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group