To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - konfiguracja WAP na se k750i w plusie

Papuga - Wto Lip 03, 2007 14:19
Temat postu: konfiguracja WAP na se k750i w plusie
Hej! Mam sony ericssona k750i z ery, a uzywam plusa. Zdjelam simlocka ale nie potrafie skonfigurowac wapu ani mms wiec lipa :( Wie ktos moze jak mam to zrobic? Musze koniecznie odwiedzic salon plusa? Szukalam na stronie plusgsm, ale nic tam nie ma (albo ja tego nie widze..)..
MaciaSS - Wto Lip 03, 2007 15:17

Witam serdecznie,
..konfiguracja WAPu jest na stronie PLUSa..poszukaj dobrze..jest takie okienko, wybiera się model telefonu, ustawiasz według poleceń i wszystko gra :smile: :smile: .
Pozdrawiam :cool:

[ Dodano: Wto Lip 03, 2007 15:20 ]
Witam serdecznie,
Tu masz linka do konfiguracji manualnej...kliknij sobie konfiguracja WAP i poustawiaj według zaleceń..powpisuj tak jak masz tam podane i powinno hulllać :smile:

http://plusgsm.pl/uslugi/...racja_manualna/

..daj znać czy się udało :?:

Papuga - Śro Lip 04, 2007 14:04

bylam juz wczesniej na tej stronie, ale mojego modelu tela tam nie ma :] jest tylko se t68i. probowalam konfigurowac wedlug niego ale nic z tego.. dlatego pisze na forum w nadzieii ze moze znajdzie sie ktos bardziej oswiecony w tym temacie niz ja :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group