To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung E 250

okan89 - Czw Cze 14, 2007 23:48
Temat postu: Samsung E 250
Jakiś miesiąc temu wziołem sobie na abonament w plusie samsunga e 250 na początku wszystko elegancko działało a teraz lipa zeby rozmawiać musze stacw miejscu bo inaczej traci zasieg byłem w salonie pluse i chcieli zebym oddał do reklamacji ale nie mogli mi dać telefonu zastępczego. Mam takie pytanie czy operato tutaj plus ma obowiązek dać mi telefon zastępczy czy nie?
andrzej_aps - Pią Cze 15, 2007 08:40

@okan89
Prawo nie nakłada takiego obowiązku.
Wszystko zależy od umowy (czy może jest tam taki zapis) lub od warunków gwarancji (również jeśli byłby tam taki zapis).

pzdr

MaciaSS - Pią Cze 15, 2007 10:21

Witam serdecznie,
PLUs nie ma obowiązku dać Ci telefonu zastępczego - niestety musisz odczekać swoje, aż rozpatrzą Twoją reklamację :sad: :sad: . Przykro mi, ale takie są realia...
Pozdrawiam :cool:

mambon - Wto Cze 26, 2007 12:33

ano tak to jest, ewentualnie kup jakąś cegłe za grosze i narazie z niej dzwoń
Gierappa - Pią Lip 06, 2007 10:24

Wyczes fon, wziąłbym sobie takiego, bo to czysta rewelka, ale kosztowałby mnie 199zł :roll:
Kurcze jest wyczesany, kto ma możliwość za niedrogie pieniądze kupić, niech się nawet nie zastanawia :mrgreen:

ariax - Sob Wrz 15, 2007 12:50

Witam,

może ktoś mógłby mi pomóc, czy ktoś z was rozbierał obudowe w samsungu e 250 ?

chodzi mi o opisanie krok po kroku która część się rozkręć najpierw itd.
bo kupiłem sobie obudowę i chcę ją zmienić a boję się że coś spartole, bardzo proszę o pomoc.


pozdrawiam

worekowsa - Nie Wrz 16, 2007 15:40

Kupiłeś sobie nową obudowę, więc stara możesz spartolić. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group