To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - NOKIA 3220 bez dźwięku

james_kazo - Śro Maj 23, 2007 13:24
Temat postu: NOKIA 3220 bez dźwięku
Mam problem z Nokią 3220. Wczoraj mi upadła i rozsypała się, tzn. obudowa się otworzyła i bateria wypadła. Poza tym nie zauważyłem, żeby coś się urwało.
Pewny byłem, że nic się nie stało, złożyłem telefon i wszystko wydawało się ok. Po pewnym czasie jednak stwierdziłem, że w telefonie nie ma dźwięku, tzn. nie odrgywa żadnych dzwonków, czy to przy smsie, czy przy przychodzącym połączeniu, czy jak chcę odegrać dźwięk w galerii. Jedyne dźwięki jakie wydaje to "pikanie" przycisków.
Sprawdzałem konfigurację, dźwięki są włączone, głośność prawie na maksa. Wyłączałem i włączałem telfon parokrotnie, wyjmowałem kartę sim i nic nie pomogło. Może mi ktoś pomóc? Z góry dzięki!

andrzej_aps - Śro Maj 23, 2007 15:46
Temat postu: Re: NOKIA 3220 bez dźwięku
james_kazo napisał/a:
.....Nokią 3220. Wczoraj mi upadła i rozsypała się..... Może mi ktoś pomóc....
Wirtualnie? To chyba musiałby być cudotwórcą (albo co najmniej Kaszpirowskim)? :lol:

Bez wizyty w serwisie, to pewnie się nie obejdzie.

pzdr

MaciaSS - Czw Maj 24, 2007 22:15

Witam serdecznie,
..jeżeli jesteś trochę sprytny i masz w domu odpowiedni sprzet - torxa, to rozkręcisz sobie telefon i sprawdzisz czy buzer się nie przesunął i przylega do wyznaczonego miejsca na płycie głównej i ogólnie jak wygląda środek i czy coś wygląda niepokojąco..
Pozdrawiam i 3mam kciuki :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group