To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - MIX w Plusie

spoksik - Śro Maj 16, 2007 21:15
Temat postu: MIX w Plusie
Jestem może mało obeznany z tym wszystkim, :roll: ale proszę, by ktoś mi wytłumaczył, na jakich zasadach działa MIX. Na stronie głównej wyczytałem bowiem, że taki np. SE K510i można wziąć za 1 zł i 42 doładowania za 30 zł. I tu nasuwają się moje pytania: :arrow: czy podpisanie(rozpoczęcie, o ile jest coś takiego) coś kosztuje? Czy jeśli w ciągu miesiąca nie doładuje konta muszę płacić karę? Czy można właśnie doładowywać konto w różnych odstępach czasu i za różne kwoty (tzn. wyższe)? I czy to się w ogóle opłaca? :?:
Z góry dzięki. :razz: :wink:

pepi - Czw Maj 17, 2007 16:22

Więc MixPlus działa na takiej zasadzie, że podpisujesz umowę (bez żadnych dodatkowych kosztów), płacisz tylko określoną stawkę za telefon np. SEK510i za zł oraz pierwsze doładowanie. Podpisując umowę zobowiązujesz się do określonej liczby zasileń za określoną kwotę. Jak wyżej piszesz 42 doładowania po 30 zł. Doładowywać konto musisz co miesiąc, bo inaczej czekają Cię kary. Kwoty inne niż 30 zł chyba nie przedłużają ważności konta i nie są brane pod uwagę przy liczbie zasileń.
trochę namieszałam, ale mam nadzieję, że pomogłam ;-) pzdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group