To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Orange, Netia, Dialog i innni operatorzy stacjonarni. A także operatorzy VoIP. - zerwanie umowy tel jeszcze przed montażem

malutkaaa18 - Pią Maj 11, 2007 22:24
Temat postu: zerwanie umowy tel jeszcze przed montażem
Witam! Mam pytanie. W zeszłym tygodniu podpisalam umowe z "Multimedia" na telefon stacjonarny. Dopiero w ten poniedziałek mają mi go montować, okazało się jednak że nagle wyjeżdżam na dłuższy czas za granice i ten telefon jest mi zbędny juz. Nie chce płacic za cos czego nie bede wogole używać. Czy jest możliwosc "zerwania" umowy skoro jeszcze nie było montażu telefonu?Jest za to jakas opłata?
Pozdrawiam!

andrzej_aps - Sob Maj 12, 2007 08:45

Jeśli umowa terminowa została podpisana, to powinna określać możliwośc i warunki jej zerwania przed upływem terminu wygaśnięcia. Wtedy musisz się tego trzymać.

Jeśli jednak podpisałaś nie umowę, tylko zamówienie, to po prostu normalnie rezygnujesz z montażu i nie podpisujesz umowy. Wtedy raczej nic nie mogą Ci zrobić, chyba że w podpisanym dokumencie jest jakaś klauzula n/t temat.

pzdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group