To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - jak włączyć polskie T9 w LG C3300??

anzelina88 - Wto Kwi 10, 2007 23:28
Temat postu: jak włączyć polskie T9 w LG C3300??
błagam, pomóżcie mi...
ja przez przypadek coś naklikałam w moim telefonie i teraz mam w T9 słownik czeski... Gdy chcę przestawić na polski to polskiego nie ma nawet w opcjach... :/ są tylko: niemiecki, holenderski, angielski, czeski i turecki ;(
co ja mam zrobić, żeby znowu miec polski język w T9 i móc normalnie pisać smsy??

pepi - Śro Kwi 11, 2007 15:45

Spróbuj wejść w opcje smsów. Tam powinno być coś o t9.
Albo w trakcie pisania smsa wejdź w dostępne opcje i spróbuj...
Niestety nie za bardzo znam się na LG. :neutral:

MaciaSS - Śro Kwi 11, 2007 19:53

Witam serdecznie,
..ja też nie jestem kozakiem w LG, ale Pepi dobrze mówi..sprawdź dokładnie w ustawieniach wiadomości..może gdzieś tam da się to zmienić :smile: :smile:
Pozdrawiam :cool:

anzelina88 - Śro Kwi 11, 2007 21:34

dziękuję Wam serdecznie za rady, ale kicha niestety... nic takiego w ustawieniach nie ma... dzisiaj poszłam tam, gdzie kupiłam ten telefon to gościu był bardzo zaskoczony, że takie coś mogło się stać, że najpierw miałam język polski, a teraz go nie ma...
ale tego naprawdę nie ma w opcjach. są inne języki, a polskiego brak...
już nie powiem, co mnie strzela, gdy mam pisać smsa... a po to głównie kupiłam telefon :/ :???:

MaciaSS - Czw Kwi 12, 2007 16:20

Witam serdecznie,
..wogóle nie masz języka polskiego w telefonie, czy tylko go nie ma jak piszesz esemesy bo nie qmam :?: :?:
Pozdrawiam :cool:

anzelina88 - Czw Kwi 12, 2007 18:11

język polski w telefonie mam. menu jest w języku polskim. nie mam go tylko w smsach, dokładniej w T9... a wcześniej był... ale ja, zaciemniona istota coś naklikałam i jest kicha :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group