To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp stały - Neostrada, kablówka i inne... - Business Everywhere

krzysiek-net - Wto Mar 27, 2007 23:00
Temat postu: Business Everywhere
Witam wszystkich na forum.

Chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat usługi mobilnego dostępu do internetu w Orange - Business Everywhere. Ponieważ korzystam z tego rozwiązania od kilku miesięcy, zdążyłem wyrobić sobie pewne zdanie na ten temat. Pracuję na terenie Łodzi i okolic - często korzystając z Business Everywhere - zasięg w Łodzi jest dobry - na obrzeżach i poza miastem EDGE a w centrum 3G i od niedawna HSDPA. HSDPA działa w centrum w okolicy ul. Zachodniej, test prędkości który przeprowadzałem przy tej technologi wskazywał 1.6 Mb/s. Na codzień w miejscach w których jestem w centrum mam do dyspozycji UMTS - spokojnie można sobie rozmowy voip prowadzić, skype też chodzi bez zarzutu. Wcześniej rozważałem innych operatorów, jednak po tym jak przetestowałem usługę. W sumie przymierzam się do kolejnego zakupu dla swych pracowników jeszcze kilku aktywacji i wybieram Business Everywhere.

pepi - Wto Mar 27, 2007 23:08

Mój tata jutro dostanie komputer służbowy z tym własnie internetem. Sama przetestuję :)
zmiksowany - Czw Kwi 05, 2007 15:59

hehe to jakas reklama?:D

nie, a tak poważnie to Orange ze swoimi limitami jest trochę śmieszne, 500MB przy tej podstawowej opcji? trochę MAŁO. narazie HSDPA dziala tylko w Wawie ale jeszcze troche i do Łodzi przybędzie:) w końcu drugie co do wielkości miasto w naszym kraju. dodają teraz antywira za 1,22 na 2 lata:) i można sobie wykorzystac iPlus (pilot) jako nawigator do samochodu, co w pracy handlowca chyba podstawa. taka moja opinia. pzdr

pepi - Czw Kwi 05, 2007 22:54

sprawdziłam iPlusa, Blue Connecta i Orange...
iPlus bezkonkurencyjny...

mistall - Pią Kwi 06, 2007 12:30

no tak, no limity orange nie sa zbytnio przekonujace do uslugi ;) . iplus o wiele wiecej ma do zaoferowania za te pieniadze, a mam wrazenie, ze usluga rozwinie sie w dosyc szybkim tempie jeszcze bardziej. zobaczymy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group