To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - nokia 7373-test mode- o co chodzi?

joanna - Sob Mar 24, 2007 22:11
Temat postu: nokia 7373-test mode- o co chodzi?
witam, pare dni temu otrzymalam nokie 7373, dzisiaj wyczerpała mi sie całkowicie bateria, i tu problem - po podłaczeniu do ładowarki telefon nie zaczął automatycznie ladowac tylko na wyswietlaczu pojawił sie napis TEST MODE, dopiero po wyjeciu baterii i ponownym podłaczeniu telefon zaczął sie ładowac, o co chodzi? jesli ktos moze to prosze mi wytłumaczyc czy cos nie tak z telefonem? z góry dziekuje pozdrawiam:)
MaciaSS - Nie Mar 25, 2007 21:25

Witam serdecznie Joanno,
Co do Twojego problemu to..jest to dość dziwna sytuacja :???: . Potrzebuję pewnej informacji na temat Twojej 7373.. Napisz mi czy telefon dostałaś nowy czy przyjechał z zagranicy lub czy został kupiony w komisie ?? Jeżeli przyjechał z zagranicy - napisz w jakiej sieci chodził ?? ..i nie martw się ..coś wymyślimy :smile: :smile:
Pozdrawiam :cool: ...

joanna - Nie Mar 25, 2007 21:58

witam, dziekuje za zainteresowanie, telefon jest nowy zakupiony w sklepie w Polsce, nie miał simlocka, pozdrawiam :wink:
MaciaSS - Nie Mar 25, 2007 23:15

Witam serdecznie,
Kupiłaś go w salonie Nokii czy w jakimś inny sklepie (napisz w jakim) - masz gwarancję na 7373 ??
Co do Twojego problemu, to jest to dość dziwny przypadek, ale spotykany w nowych modelach Nokii..napisz czy jak znowu spróbujesz ładować telefonik to czy pojawia sie ten sam problem, czy stało się tak, tylko wtedy przy pierwszym ładowaniu ??
Pozdrawiam :cool:

joanna - Nie Mar 25, 2007 23:27

Telefon nie był kupiony w salonie Nokii (chyba w Media Markt-jutro sie dowiem gdzie, poniewaz to był prezent-wiem na pewno ze ma 2 lata gwarancji), sam telefon chodzi bez zarzutu jedyny problem to ten ktory opisałam, problem pojawia sie za kazdym razem, czyli wtedy gdy telefon jest wyłączony( w tym przypadku dwa razy bateria mi sie całkowicie rozładowała) i próbuje go ładowac, przy właczonym telefonie(własnie wypróbowałam), ładowanie odbywa sie bez problemu.
MaciaSS - Nie Mar 25, 2007 23:36

..nie martw się coś wymyslimy..odezwij się na GG :smile: .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group