To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Narastający dźwięk dzwonka noki 2310

Natalia52258 - Sob Mar 10, 2007 19:24
Temat postu: Narastający dźwięk dzwonka noki 2310
Witam.Niedawno kupiłam nokie 2310 (po motoroli którą miałam wcześniej to ogromna zmiana). Wydawało mi się, że telefon jest fajny i ma wszystko to, co potrzebne jest do dzwonienia i wysyłania smsów.Nigdy jednak bym nie wpadła na pomysł, aby dźwięk dzwonka połączeń przychodzących był narastający.Jak ktoś przysyła do mnie strzałkę to dzwonka wogóle nie słychać bo się jeszcze nie "rozkręci".Czy ktoś wie co z tym można zrobić?Czy np. wgranie innych dzwonków coś zmieni, czy też utworzenie własnego w kompozytorze>Proszę o pomoc...Nata
MaciaSS - Sob Mar 10, 2007 20:24

Witam serdecznie,
Wydaję mi się, że telefon jest fajny i ma wszystko to, co potrzebne jest do dzwonienia i wysyłania esemesów..a narastający dzwięk dzwonka połączeń przychodzących to kwestia ustawień telefonu :wink: .
Nie pamiętam jak wygląda menu w tym modelu, ale proponuję pokolei wejść w:

Ustawienia->Profile->Ogólny->Przystosuj-> i w Sygnale przychodzących połączeń ustawić CIĄGŁY :smile:

Myślę, że masz obecnie ustawiony sygnał nadejścia połączenia - ROSNĄCY i w tym tkwi problm całej sprawy :wink: .

Jakbyś miałą jakieś problemy, to napisz i napewno sobie z tym poradzimy. Daj znać czy się udało ??
Pozdrawiam :cool:

Natalia52258 - Sob Mar 10, 2007 23:23
Temat postu: Dziękuję za odpowiedź, ale...
Wszystkie opcje dostępne w telefonie już poprzeglądałam, podobnie z profilami.Wiem, że np. w noki 3510i na pewno po wybraniu profil-ogólny-można w przystosowaniu wybrać ciągły, niestety (co mnie ogromnie zdziwiło) w tym telefonie zarówno w ustawieniach dźwięku jak i profilach można tylko ustawić dzwonek (czyli wybrać melodyjkę) ale już nie jego parametry odtwarzania. Podobnie jest z smsami-mianowicie tylko 1 dzwonek (standardowy) ze wszystkich dostępnych w telefonie gra od początku głośno.Co do reszty sytuacja wygląda podobnie.W instrukcji telefonu jest napisane,że dzwonki są odtwarzane od poziomu głośności 1 do wybranego (czyli u mnie 4). Miałam jednak nadzieję że coś się da z tym jednak zrobić.Szkoda że przed kupnem telefonu o tym nie wiedziałam ;-) no a na stronie noki o czymś takim już nie napisali.Pozdrawiam i dziękuję za szybką odp...
MaciaSS - Nie Mar 11, 2007 20:02

Witam serdecznie,
Bardzo mi przykro, że nie mogę Ci pomóc, ale postaram się wykminić w pracy jak to można obejść..może coś wymyślę :smile: :?:
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group