To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Motorola L6 vs L7 +pytania

Karol123 - Nie Lut 11, 2007 10:40
Temat postu: Motorola L6 vs L7 +pytania
Witam.
Nie znam się w ogóle na telefonach. Podobają mi się te cienkie motorole. Nie wiem którą wybrać.

Po porównaniu telefonów na serwisie sms.pl jestem bardziej skłonny na L7. Nie wiem tylko czy warto. Najbardziej przemawia za nią zewnętrzna pamięć. Pytanie: czy jeśli L7 obsługuje format mp3 to znaczy ze mogę sobie wgrać na nią jakieś utwory, dokupić słuchawki i mieć tel + odtwarzacz mp3 w jednym?

Proszę o opinię :)

MaciaSS - Nie Lut 11, 2007 17:35

Siema,
Co do wyboru między L6 a L7 to zdecydowanie polecam L7. Ma dużo lepszy wyświetlacz 256 tys. kolorów, a L6 ma tylko 65tys.kolorów. Kolejnym argumentem jest to, że ma pamięć zewnętrzną, więc zawsze masz możliwość powiększenia pamięci w telefonie..co do odtwarzania mp3 to szczerze..nie wiem..wiem że obydwa modele mają dzwonki mp3 i nie wydaje mi się, żeby L7 była muzycznym telefonem Motoroli, więc chyba nie posłuchasz sobie mp3jek. Utwory owszem, możesz sobie wgrać, ale będzie je tylko słychać jak ustawisz je na dzwonek i ktoś do Ciebie będzie dzwonił..to chyba tyle.
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group