To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Za co lubisz swoją Motorolę ??

MaciaSS - Czw Lut 08, 2007 23:16
Temat postu: Za co lubisz swoją Motorolę ??
Temat dla wszystkich użytkowników telefonów Motorola..napiszcie dlaczego własnie wybraliście tą firmę, a nie żadną inną, za co cenicie Motorolę, co Wam się w niej podoba, a co chcielibyście zmienić..a takżę proszę o wpis do tego linka:
http://halohalo.pl/forum/viewtopic.php?t=322

pepi - Czw Lut 22, 2007 11:53

Motorolka... Hm... Mam V3 i chcę się jej jak najszybciej pozbyć. (mało pamięci itp)
Ogólnie wcześniej miałam SE K300i i był dużo lepszy...

MaciaSS - Nie Mar 04, 2007 21:18

Witam serdecznie,
..ja dawno dawno temu używałem V3688 i ogólnie byłem zadowolony - heh wtedy telefony nie miały aparatów, mp3 playerów itd. więc wtedy ta Vłka była kozakiem..heh a w dzisiejszych czasach to chyba aż wstyd z taką wyskoczyć, chociaż szczerze Wam powiem, że nadal mam do niej duży sentyment - była malutka, fajniutka..ogólnie zajefajna klapeczka Motoroli :grin:
Pozdrawiam :cool:

mir123bych - Sob Cze 16, 2007 14:05

ja mam v6 i jestem zadowolony ;) ) lekko mało pamięci na muzykę ale nie narzekam, no i niebieskie podświetlenie hihi :razz:
worekowsa - Śro Lip 18, 2007 09:10

Ja lubię Motorolki za to że dają się dużo modyfikować i jest to banalne, lubię je też za desing, niektóre mają gumowane obudowy, tak jak moja E398, no i oczywiście jeszcze za super jakości dźwięk na głośniczkach w serii E.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group