To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - 6233

OLO - Sob Lut 03, 2007 23:21
Temat postu: 6233
witam!mam do kupienia nokie 6233 za 400zl jednak jest ona z simlockiem na t-mobile. oplaca sie kupic ten telefon i czy z t-mobile da rade sciagnac simlocka?
MaciaSS - Nie Lut 04, 2007 19:58

Witam serdecznie,

Co do 6233 to zajefajny telefonik i naprawdę bardzo przystępna cena, ale wydaje mi się, że nie da się sciąnąć simlocka z tego telefonu. Najlepiej byłoby gdybyś podzszedł do jakiegoś dobrego komisu i zapytał czy są wstanie sciągnąć Ci z tego sima, lub ewentualnie co masz zrobić ??
Aha no i daj znać na forum czy udało Ci się i co Ci powiedzieli ??

Pozdrawiam :cool:

Edyta-000 - Pią Sie 03, 2007 21:57

Niedawno dostalam ten telefon, niestety w sieci era no i musze zdjac simlocka, powiem ze jest trudno, u mnie w miescie nie chcieli, dopiero moj chlopak zawiozl do siebie i jak narazie jest w komisie, zobaczymy co da sie zrobic. Natomiast mam pytanko czy mozna w tym telefonie wgrac odpowiedni program aby wideo mozna nagrywac wecej nic 30sekund?? jest cos takiego??np mam telefon samsung x700 i tam moge nagrywac bez ograniczeń i nie jest to zalezne czy mam karte pamieci czy tez nie. Ile MB ma ten telefon bo jak ostatnio sprawdzalam to dziwnie malo :roll: Pozdrawiam :grin:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group