To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - nokia a moze cos innego

hemoglobek - Sob Sty 27, 2007 20:15
Temat postu: nokia a moze cos innego
WLASNIE PADL MI SE K700I I NIE MAM JUZ OCHOTY NA JAKIES WYBUJANE TEL CHCE ZWYKLY TEL DO DZWONIENIA I WYSYLANIA SMS-OW WOIADOMO KOLOROWY WYSWIETLACZ I MOZE JAKIES RADIO BYLOBY WSKAZANE ALE PRZEDE WSZYSTKIM MA BYC WYGODNY W OBSłUDZE I WYTRZYMAłY. JESLI KTOS MOZE MI COS DORADZIC TO BEDE BARDZO WDZIECZNY :) NO I JESZCZE CENA ZEBY BYłA W MIARE TAKA NORMALNA MOZE JAKIES 350 ZL MAX. DZIEKI ZAPOMOC :) )
MaciaSS - Pon Sty 29, 2007 16:35

Siemka,

Wejdź na Allegro w telefony komórkowe wpisz do 350zlotych i zobacz sobie jakie telefony Ci wyszuka..wybierz sobie jakiś, poczytaj o funkcjach i sobie kup..SE są zajebiście wadliwe..bardzo czesto padaja joysticki, gumki,wzmacniacze i wiele innych rzeczy, wiec przy wyborze telefonu pamietaj o tym i szukaj w innych firmach...proponuje Nokię.
Pozdrawiam :cool:

pepi - Nie Mar 04, 2007 14:20

A przestań :p SE fajne telefony :P
MaciaSS - Nie Mar 04, 2007 20:28

Witam serdecznie,
Co a przestań ?? :evil: :evil: :evil: może i SE są fajne..to kwestia gustu..jednym się podoba to drugim coś innego, więc bardzo proszę o nie wysyłanie i nie pisanie osobistych kontr do mnie co jest zajefajne, a co nie i co mogę, a co nie !! :evil: :evil: :evil:

pepi - Nie Mar 04, 2007 20:34

Fajnie na mnie teraz najechałeś... :neutral:
Ja napisałam tylko żartobliwego posta... a Ty zrobiłeś z tego jakąś aferę... :???:

MaciaSS - Nie Mar 04, 2007 20:45

...żądnej afery nie robię..napiszę Ci tak samo ...A PRZESTAŃ !!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group