To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Telefon dla starszej pani - prośba o radę.

Detektyw Baran - Czw Wrz 29, 2016 15:17
Temat postu: Telefon dla starszej pani - prośba o radę.
Cześć, mam pytanie o abonament dla starszej osoby.
Chcemy sprawić babci telefon (tzn sam aparat jakiś mamy, więc o to nie pytam) z abonamentem, który będzie miał tylko dużo minut, bo smsów ani internetu babcia nie używa. I pytanie, czy takie coś w ogóle jest? Moglibyście coś doradzić? Tyle jest informacji, że przyprawia to o zawrót głowy, więc przydałaby się jakaś fachowa porada. Z góry dziękuję!

jarek38 - Czw Wrz 29, 2016 19:57

W tych czasach chyba każdy operator ma "no-limit" w cenie 25-30 zł
Detektyw Baran - Pią Wrz 30, 2016 10:23

Dzięki! A to nie jest tak, że to jest na kartę? Nie wiem już czy karta, czy abonament - kiedyś było łatwiej, bo karta się w sumie nie opłacała za bardzo. A w tych no-limit to są smsy i internet, a tego babci nie potrzeba. Kurczę, a nie ma gdzieś tak ,że same minuty dostajesz i płacisz połowę tej ceny?
jarek38 - Pią Wrz 30, 2016 12:38

Tak to są oferty na karte i zabawa z wykupywaniem pakietów.
Jeśli chodzi o abo to niestety nie ma chyba samych głosowych abonamentów , wszędzie to są albo z sms , netem
faktycznie kiedyś było łatwiej.
Teraz średnio co pare mscy. sie oferty zmieniają i niekiedy ciężko sie połapać.

http://www.play.pl/oferta...play-abonament/
tu masz oferte pleja -głosowe za 30 zł bez sms niestety z netem

http://www.orange.pl/kid,...04,article.html
orange podobnie jeśli masz usługi stac masz rabat.

w innych sieciach pewnie podobnie

Detektyw Baran - Pią Wrz 30, 2016 14:29

Dziękuję za pomoc :)
Pimper - Pią Paź 14, 2016 10:36

A co sądzicie o alcatelach dla starszych osób? Klawiaturowych oczywiście. Nada się dla 60-latki?
Detektyw Baran - Pią Paź 14, 2016 13:36

Moja babcia używa i chwali sobie :D
jarek38 - Nie Paź 16, 2016 13:04

Mój ojciec (86 lat ) używa jakiejś starej nokii ,więc osoba 60 letnia (wsumie nie tak stara) i smartphona obsłuży.
Siostra w tym wieku używa i sobie chwali tel.dotykowy.

Pimper - Pon Paź 17, 2016 13:46

Czyli lepiej zdecydować się na dotykowy? Czy aby na pewno?
jarek38 - Wto Paź 18, 2016 13:32

Pimper napisał/a:
Czyli lepiej zdecydować się na dotykowy? Czy aby na pewno?

Najlepiej aby 60 osoba popróbowała prostego dotykowca np jakiegoś samsunga ,wierze że da rade.

W końcu osoba 60 letnia to nie jest jeszcze stary "nieogar" .

Pimper - Wto Paź 18, 2016 13:38

jarek38 napisał/a:
Pimper napisał/a:
Czyli lepiej zdecydować się na dotykowy? Czy aby na pewno?

Najlepiej aby 60 osoba popróbowała prostego dotykowca np jakiegoś samsunga ,wierze że da rade.

W końcu osoba 60 letnia to nie jest jeszcze stary "nieogar" .


No tak, w sumie masz rację. No to tam taki zwykły dotykowy telefon to groszowa sprawa.
Mam jeszcze takie pytanko- czy takie pakiety za 8 czy 9 zł to nie jest jakiś przekręt? Bo w sumie internet i sms to nie są potrzebne...

jarek38 - Wto Paź 18, 2016 16:48

Nie jest to przekręt.Te pakiety za 8,9,10,13 zł to są na 7 dni, natomiast pakiety za 25-30 zł są na miesiąc.
Jak klikniesz na "sprawdź ofertę" to pisze. Najtaniej jak widzę ma fakt mobile (chyba pley) 19zł /30 dni

Pimper - Śro Paź 19, 2016 13:16

Aaa no właśnie- coś mi nie grało, że tak tanio. Poszperałem tam jeszcze w tym komóromacie, faktycznie za dwie trzy dyszki już można coś dostać, to chyba najlepsza oferta no nie? Bo tak naprawdę to poza rozmowami nic nie jest więcej potrzebne. Dorzucę do tego jakiś klasyczny smartfonik i babcia powinna być zadowolona chyba, jak myślisz? PS To prezent na 60-tkę także musi być udany ;)
Detektyw Baran - Pią Paź 21, 2016 10:59

Myślę, że prezent bardzo spoko :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group