To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Konfiguracja GPRS i MMS dla Sharpa GX10i

pave64 - Śro Sty 17, 2007 09:50
Temat postu: Konfiguracja GPRS i MMS dla Sharpa GX10i
Czy ktoś orientuje się, jak ustawić GPRS i MMS, aby działały w tym telefonie? Próbowałem skonfigurować tak, jak na stronie Plusa jest podane, ale tam nie ma np. jaki port należy ustawić. Z góry dzięki za pomoc.
MaciaSS - Śro Sty 17, 2007 10:02

Witam,

Szczerze mówiąć nie wiem jak to ustawić w tym modelu, bo nigdy się nim nie bawiłem i nie wiem jaki jest teraz port w Plusie, ale najlepiej byłoby gdybyś podszedł do najbliższego salonu Plus i powiedział o co Ci chodzi, a ludzie z dzaiłu obsługii klienta na miejscu Ci to ustawią bez najmniejszych problemów :grin: . Myślę , że jest to najmniejkosztowne i najbezpieczniejsze rozwiązania :wink:
Pozdrawiam

pave64 - Śro Sty 17, 2007 13:07

Nie jestem tylko pewien, w jaki sposób zareagowaliby w salonie na logo "vodafone"... Co prawda MMS jeszcze mi nie działa, ale już WAP tak! A to za sprawą tej strony. Gdyby ktoś jeszcze miał problem podobny do mojego, to zapraszam. Sieci: Orange, Plus, Era.
Pozdrawiam.

pepi - Nie Mar 04, 2007 14:27

Też mam tel z Vodafone i też nie mogę ustawić GPRS. Sprawdzę tą stronkę :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group