To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Najkorzystniejszej oferty nowego telefonu

kh06 - Czw Wrz 24, 2015 14:31
Temat postu: Najkorzystniejszej oferty nowego telefonu
Kończy mi się umowa na telefon i chcę podpisać nową. Interesuje mnie wasza opinia o tym który z tych abonamentów jest waszym zdaniem najbardziej korzystną ofertą. Wspomnę, że interesuje mnie tylko przedłużenie umowy w Orange i tylko z nowym telefonem. Dużo rozmawiam więc potrzebne mi nielimitowane rozmowy i ważny jest też pakiet internetowy, bez nielimitowanych smsów się obejdę. Czekam na waszą pomoc 
miloszlub - Pią Wrz 25, 2015 12:10

A ten abonament to do jakiej kwoty?
Clicker - Nie Paź 11, 2015 15:02

Za 29,99 zł w ofercie tylko sim (bez telefonu) masz w Play nielimitowane połączenia do wszystkich polskich sieci komórkowych i do tego 1 GB pakietu internetowego miesięcznie. Taryfa nazywa się FORMUŁA UNLIMITED
jarek38 - Pon Paź 12, 2015 16:41

Autor chciał nowy telefon więc oferta "tylko sim" raczej sie nie kalkuluje.
W O oferta za 49,99 zł Smart Plan LTE4G Internet w telefonie 1 GB
4G Dodatkowo nawet 1 GB za przedłużenie umowy Rozmowy Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych Nielimitowane

Min SMS SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
Nielimitowane


Niby w Orange 20 zł drożej ale tani tel może kupić.przykładowo lumia 735 za 1 zł czy
Samsung Galaxy Grand Prime za 49 zł
lumia koszt w skl ponad 750 zł (allegro 700 zł)
samsung ok 650 zł.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group