To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Format baterii w W800

busta_lady - Pią Sty 12, 2007 19:48
Temat postu: Format baterii w W800
Chciałam zapytać czy w telefonie SE W800i muszę formatować baterię? Mam ten telefon 1 dzień i chciałabym wiedzieć czy muszę całe 12 godzin przez trzy razy ładować czy to niepotrzebne. Widzę że ma inna baterię niż starsze modele więc lepiej zapytać. Proszę o szybkie odpowiedzi :wink:
halohalo - Pon Sty 15, 2007 21:33

Myślę że powinnanś.
cinek2 - Pon Sty 15, 2007 22:26
Temat postu: Re: Format baterii w W800
busta_lady napisał/a:
Chciałam zapytać czy w telefonie SE W800i muszę formatować baterię? Mam ten telefon 1 dzień i chciałabym wiedzieć czy muszę całe 12 godzin przez trzy razy ładować czy to niepotrzebne. Widzę że ma inna baterię niż starsze modele więc lepiej zapytać. Proszę o szybkie odpowiedzi :wink:


A w instrukcji jak masz napisane?

MaciaSS - Wto Sty 16, 2007 09:30

Siamanko,

Nie wiem czy jeszcze jest to aktualne, troszke czasu minęło, a telefonik pewnie już używasz, ale wydaje mi się że MUSISZ sformatować bateryjkę :razz: . Jak ją dobrze sformatujesz to bateria będzie Ci 3mać długo chociaż przy takiej maszynie i takim wyświetlaczu energia znika w miarę szybko :wink: .
Pozdrawiam

andrzej_aps - Pią Maj 18, 2007 12:44
Temat postu: Re: Format baterii w W800
busta_lady napisał/a:
.... czy w telefonie SE W800i muszę formatować baterię?....

:lol: :lol: :lol: A jak chcesz to zrobić? :lol: :lol: :lol:

:idea: Pojęcie formatowania dotyczy nośników danych takich jak HDD (twardy dysk), karty pamięci, dyskietki,..... :idea:

Zabieg, o który pytasz, nazywa się: FORMOWANIE i dotyczy akumulatorów (tylko potocznie zwanych bateriami). :wink:

pzdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group