To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Miesiąc gorących zestawów Samsunga na www.plus.pl!

halohalo - Śro Cze 24, 2015 18:22
Temat postu: Miesiąc gorących zestawów Samsunga na www.plus.pl!
W sklepie internetowym Plusa trwa miesiąc z Samsungiem i klienci, którzy wybiorą jeden ze sprzętów tego południowokoreańskiego producenta: Galaxy J1, Galaxy Grand Prime lub Galaxy A3 otrzymają gratis dodatkowe super akcesorium.

„Gorące zestawy" to partnerska akcja realizowana wspólnie z firmą Samsung Electronics, liderem sprzedaży telefonów komórkowych na świecie. Promocja jest dostępna wyłącznie na www.plus.pl.

Obecnie w promocji dostępne są następujące zestawy:

Samsung Galaxy J1 (black) oraz słuchawki EO-EG920 w kolorach czerwonym lub niebieskim do wyboru - w ofercie JA+ Mix.

Samsung Galaxy Grand Prime (gray) i Power Bank w kształcie pandy lub fenka do wyboru przez klienta - w ofercie JA+ Abonament dla przenoszących numer 6 miesięcy abonamentu gratis.

Samsung Galaxy A3 (black) i karta pamięci 32 GB - ofercie JA+ Abonament dla przenoszących numer 6 miesięcy abonamentu gratis.

Szczegółowe informacje na stronie www.plus.pl/miesiac-z-samsungiem

Źródło:
http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1216



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group