To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - 5 największych producentów smartfonów to... Zaskakujące wyni

halohalo - Pon Lis 10, 2014 10:52
Temat postu: 5 największych producentów smartfonów to... Zaskakujące wyni
5 największych producentów smartfonów to... Zaskakujące wyniki:
http://tech.wp.pl/kat,103...,wiadomosc.html

Anonymous - Czw Lis 20, 2014 10:05

Hej,
Xiaomi oraz Lenovo mają bardzo dobre smartfony. Szkoda, że większość modeli nie jest dostępna na polskim rynku...

tomiks - Nie Lis 23, 2014 15:40

miachal22 napisał/a:
Xiaomi
pierwsze słyszę o takich telefonach?
czamarek - Śro Gru 31, 2014 17:24

Ja się dziwię ludzom co są w stanie przepłacac za telefony z logo Samsunga czy apple, w chinach nie tylko xiaomi, ale Meizu, Oneplus one, Huawei , Lenovo i ZTE to prawdziwe potęgi. Robią świetne telefony za niskie pieniądze, chetnie je też wielu rodaków kupuje.
stefanek71 - Czw Sty 01, 2015 12:52

czamarek napisał/a:
Huawei , Lenovo i ZTE


to akurat już dość znane marki u nas, więc ja się wcale nie dziwię, że rodacy je kupują

marta9055ha - Czw Sty 15, 2015 14:11

czamarek napisał/a:
Ja się dziwię ludzom co są w stanie przepłacac za telefony z logo Samsunga czy apple, w chinach nie tylko xiaomi, ale Meizu, Oneplus one, Huawei , Lenovo i ZTE to prawdziwe potęgi. Robią świetne telefony za niskie pieniądze, chetnie je też wielu rodaków kupuje.


Po prostu Samsung i Apple to rozpoznawalne marki. Tymczasem ich telefony są najbardziej podatne na usterki. Słyszałam że Huawei robi całkiem niezłe smartfony.

lego40 - Sob Sty 17, 2015 09:08

Im większa konkurencja tym lepiej dla nas klientów :cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group