To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Xperia M2 vs LG G2 mini vs HTC Desire 610

walkingdead - Czw Sie 21, 2014 17:14
Temat postu: Xperia M2 vs LG G2 mini vs HTC Desire 610
mam dylemat który telefon kupić. Mogę dać za niego max 850 zł. Przeglądałem już parę ofert i w oko rzuciły mi się HTC desire 610, SOny Xperia M2 i LG G2 mini. Motorolę Moto G odrzucam bo jest strasznie brzydka. Te 3 telefony są prawie że identyczne jeśli chodzi o parametry jednak każdy z nich wyróżnia się czymś innym (Xperia ma świetny wygląd, HTC ma zapewnioną aktualizację androida, natomiast LG daje bardzo obszerną optymalizację wyglądu menu i ustawień). Nie wiem na który się zdecydować. Może mi jakoś zasugerujecie który jest z nich najlepszy ? Oczywiście wiem o ich wadach : M2 ma strasznie słaby aparat, HTC potrzebuje kart nano sim i ma słaby wyświetlacz, a LG nie ma diody powiadomień. Najbardziej zależy mi na dobrym aparacie,wyraźnym ekranie,odtwarzaczu muzyki oraz na bezawaryjności (do tej pory każdy telefon jaki miałem, miał jakąś wadę w oprogramowaniu). Byłbym wdzięczny jeśli moglibyście mi jakoś pomóc.

W dodatku wyczaiłem na portalu aukcyjnym Sony Xperia T3 za 900 zł więc już teraz mam kompletny bełt, który telefon wybrać :P .

walkingdead - Pią Sie 22, 2014 11:56

Wybrałem Xperię M2, gdyż udało mi się wynegocjować w x-kom darmową kartę pamięci ;) . Wątek można zamknąć. pozdrawiam.
IreneuszJozef - Śro Wrz 03, 2014 22:46

dobry wybór :mrgreen:
halohalo - Wto Wrz 09, 2014 11:12

Moim zdaniem oba telefony dobre


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group