To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - zużyte tonery

borsuk9w - Czw Lip 31, 2014 20:12
Temat postu: zużyte tonery
Hej! Co robicie ze zużytymi tonerami?
kami - Czw Lip 31, 2014 22:51

Hej! Ja wyrzucam tam gdzie zbierają... ale skoro specjalnie zarejestrowałaś się tutaj, żeby nas o to zapytać to podejrzewam, że wkrótce nas oświecisz w temacie :wink: :lol:
kamila34 - Wto Sie 05, 2014 13:43

Też mam ten dylemat. Tu gdzie mieszkam takich rzeczy nie zbierają, chyba, że osobiście pofatyguję się do PSZOK 12 km dalej. A jak jestem w Tesco przypadkiem, to nigdy nie pamiętam, by te zużyte pojemniki ze sobą wziąć :wink:
Kiedyś korzystałam z regenerowanych pojemników, więc puste po prostu nabijałam. Teraz odkąd zmieniłam sprzęt, kupuję oryginalne tusze i puste pojemniki mi zostają.

kamila34 - Pią Sie 08, 2014 15:58

Hej, mam pytanie czy korzystał ktoś ze skupu wysyłkowo ? Chodzi mi o wysyłkę pojemników - nie dowóz osobisty. Czy przyjmują normalnie niewielką ilość sztuk, etc.?
Zużytego telefonu łatwiej się pozbyć, bo na zbiórkę charytatywna można oddać, przyjdą i odbiorą. Pamiętam, że kiedyś HP do tuszy, które kupowałam specjalne koperty eko dodawał, żeby puste pojemniki im odesłać, ale nigdy się w to nie bawiłam.

miloszlub - Wto Sie 12, 2014 12:37

Sa w niektorych marketach specjalne pojemniki mozna sie spokojnie pozbyc...
Ksawery Góra - Pon Wrz 07, 2015 10:35

wywalam do kosza, czasami napełniałem ale teraz juz nie chce mi się
pyrek - Pon Wrz 21, 2015 20:43

Ja zużyte tonery wyrzucam po prostu i nic z nimi nie robię. Przecież nikt chyba tego nie skupuje.
disel - Śro Wrz 23, 2015 16:31

U mnie tonery wymienia się w sklepie przy zakupie nowych. Jest za to kilka groszy zniżki.
sigmat - Pon Lis 02, 2015 13:34

Wyrzucam w sklepach do specjalnie oznakowanych koszy lub wymieniam na nowe.
ostrowiecc16 - Pią Gru 02, 2016 14:36

Gdy dużo drukujesz to bardzo opłacalne będzie oddawanie tonerów do skupu. Przy niektórych modelach drukarek stawki są wysokie za toner.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group